Има ли връзка едното с другото

  • 2 295
  • 55
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 3 617
Видях, че има тема " как мърдат бебенцата", та се чудя има ли връзка това колко активни са в коремчето и  после след като се ридят. В смисъл дали хиперактивните бебенца си остават такива и след като се родят а по-кротко мърдащите са по-спокойни?Има ли  такава зависимост според родилите вече мами ?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Едва ли Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
И аз не мисля, че има.Моята щерка беше много активна в корема ми, но сега е голяма кротушана Grinning

# 3
  • Мнения: 2 908
Няма.Моята щерка не риташе въобще,а се оказа че не рита защото се увила с пъпната връв и щеше да се задуши. А сега ела да я видиш-фурия Laughing

# 4
  • Мнения: 225
При нас има-беше "шило" в корема ми,"шило" е и сега Laughing

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
При нас има-беше "шило" в корема ми,"шило" е и сега Laughing

 Peace И аз мога да кажа същото.

# 6
  • София
  • Мнения: 275
И аз не мисля, че има.Моята щерка беше много активна в корема ми, но сега е голяма кротушана Grinning

И при нас е така!  Peace

# 7
  • Мнения: 5 391
Моят син сега не е чак толкова кротък, колкото беше в корема ми.

# 8
  • Мнения: 910
Моята щерка беше много кротичка в корема ми,но сега е много палава.

# 9
  • Мнения: 3 499
Не е задължително да има връзка.

# 10
  • Мнения: 1 183
И аз не мисля, че има.Моята щерка беше много активна в корема ми, но сега е голяма кротушана Grinning
И ние сме така  Peace

# 11
  • Мнения: 3 334
не мисля,че има връзка.Хриси беше много активна в корема,но сега си е  кротичко и послушно детенце.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Моето бебе не беше много активно в корема ми, но ако знаеш после за какво идеше реч...

# 13
# 14
  • Мнения: 2 657
При нас има-беше "шило" в корема ми,"шило" е и сега Laughing

и при нас беше така Peace

# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
при нас има,щерката бееш много шавлива в корема, като се роди също си остана супер неспокойна,добре ,че вече порасна и взе повече да слуша.
бебето сега е много по спокойно в корема ми,рита,но не нон стоп като кака си.надявам се като се роди да си остане такова. Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 6 767
Дъщеря ми беше терминатор и в корема, и сега. Laughing Малкия още не мога да преценя.

# 17
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Никаква връзка няма според мен. Дъщеря ми беше много активна  в корема, но пък беше страшно спокойно бебе. Е, сега си е фурия ама то от ЕГН-то ще да е  Joy. Синът ми по същия начин много активен в корема, но е кротко бебе.  Peace

# 18
  • Мнения: 240
При нас има-беше "шило" в корема ми,"шило" е и сега Laughing

Същото и при нас Laughing

# 19
  • Мнения: 1 877
И в двата случая при мен има връзка - кротушки и в корема,и извън него...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 227
Не ме оставяше да спя докато бях бременна, не ме оставя и сега! Голям дивак е. Или аз одъртявам, или детето ми е ураган Laughing.

# 21
  • Мнения: 3 042
хиперактивните бебенца си остават такива и след като се родят а по-кротко мърдащите са по-спокойни

При мойте деца има такава зависимост.
Дъщеря ми и  преди да се роди си беше кротичко бебенце и сега си е кротка.

Дребният подскачаше постоянно и денем и нощем в корема ми и сега и голям немирник. Изобщо не се спира. Пет минути не може да стои на едно място.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
При нас има-беше "шило" в корема ми,"шило" е и сега Laughing
и при моята госпожица е така  Wink

# 23
  • Мнения: 8 505
Шаваше доста,но не мога да кажа,че е била хиперактивна.Сега е невероятна фурия с елементи на калпазанство.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 359
Няма общо, според мен.
Бояна беше много вихрена в корема ми, но после се оказаизключително спокойно дете.  Peace

# 25
  • в стаята
  • Мнения: 469
При нас има-беше "шило" в корема ми,"шило" е и сега Laughing

Същото и при нас Laughing

Също Peace

# 26
  • Мнения: 3 092
Не беше много активна в корема ми , но пък сега ми иде в повече беснотията и  ooooh!

# 27
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
И аз умувах скоро над същия въпрос и следя темата  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 718
Не се бях замисляла Thinking
Не шаваше много в корема, сега също го мързи  newsm78

# 29
  • Мнения: 14 133
Моят син сега не е чак толкова кротък, колкото беше в корема ми.

# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Според мен има обратна зависимост.

дъщеря ми беше много спокойна в корема ми, но елате я вижте сега - БЯС и половина.

# 31
  • Мнения: 229
Моят син дори не съм го усе6тала много като бях бременна,а сега ooooh!Не се спира,ама наистина дори zа 1 минутка...А бебето сега не се е спряло в корема ми,дано не е така после,че неzнам къде 6те му иzлеzе края Crazy

# 32
  • Мнения: 1 264
Калоян досте ме подритваше като беше в корема ми и сега не се спира  Party

# 33
  • Мнения: 3 478
Моята в края беше голямо шило, така си и остана. Както сестра ми я нарича днес - хулиганка Mr. Green

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Макар при моето дете такава зависимост да има, не вярвам  Naughty

# 35
  • Мнения: 209
Няма абсолютно никаква връзка. Като бях бременнна си кротуваше и само леко ме потупваше за да напомни за себе си Simple Smile . Сега обаче място не може да си намери. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 3 271
Беше кротък в корема ми, и след като се роди пак си е кротък Flutter

# 37
  • Мнения: 4 621
Не мисля Naughty

# 38
  • Мнения: 11 607
При нас - 2/3 обратна порпорционалност....
1бр. - много ритане - послушно бебе
2бр.- спокойно в корема - ревливо бебе
3бр.- каквото в корема - т.е. на прили и отливи - такова и после, клонящо към спокойно бебе

# 39
  • Мнения: 104
При мен нямаше нищо общо и с единия и с другия-споко ако беснее в тумбака Mr. Green

# 40
  • Мнения: 385
Аз изядох много силни ритници, докато беше в корема бебо. Сега мога да кажа, че е спокойно бебе, но пък е много жилав и енергичен. Мисля, че все пак има някаква зависимост. Освен това /много хора не ми вярват, но съм чела че е възможно/ докато беше в корема, Боби много хълцаше и сега си продължава. Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 2 679
Моята няма спирка, а докато ми беше в корема само се дупеше от време на време, беше спокойна, но много хълцаше.

# 42
  • Мнения: 8 242
За мойто определено е вярно. Корема ми го правеше на пералня с хипер-центрофуга  Crazy .. А сега е бяс и половина - не се е кротнал от раждането нито за миг  Twisted Evil

# 43
# 44
  • Мнения: 2 677
При моят хубавец няма връзка -  не се спря в корема, а сега е такова кротко бебе, че от сърце желая подобно на всяка бъдеща майка.  Peace

# 45
  • Мнения: 873
чела съм,че няма връзка между активността в и активността извън корема Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 389
чела съм,че няма връзка между активността в и активността извън корема Peace
Това знам и аз.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Незнам има ли връзка, вътреутробно беше хиперактивен, и сега не пада по - долу...  Crazy

# 48
  • Мнения: 311
по-скоро не.

# 49
  • Мнения: 5 362
Ако съдя по себе си-не,няма връзка.
Кали много риташе,а като бебе беше най-спокойното дете,което съм виждала.
Е,сега е луда глава,но е вече по-голяма Wink

# 50
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  Бебо започна да рита много през 8 и почти целия 9 месец.Сега пак е супер активен.

# 51
  • Мнения: 4 784
При мен определено има връзка. Юначето така яко ме риташе и сръгваше в ребрата, докато бях бременна и сега е много буйничък.

# 52
  • Мнения: 576
Рая не ме риташе, защото се бе омотала в пъпната връв, но сега да я видите каква лудетина е!!!... rotfImbo  girluu

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 928
Не смятам, че има някаква връзка.

# 55
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
При мен се оказа, че такава връзка има. Дъщеря ми, която сега е на 3 години, беше страшно шило в корема ми. Чак успя да си върже пъпната връв на възел от въртене. Сега не се спира нито за миг - като пружина е.

Общи условия

Активация на акаунт