Перник - 3

  • 15 470
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 372
Аз от сега си казвам, че не мога - на работа съм Peace

# 61
  • Мнения: 1 608
Хайде поне мамите дето сме по площадки и градинки да се видим и запознаем. newsm78

# 62
  • Мнения: 589
Хайде поне мамите дето сме по площадки и градинки да се видим и запознаем. newsm78

 Peace

# 63
  • Мнения: 255
=^._.^=, mama-eli, искате ли днес в 14 часа в градинката зад "Чайка"? Ако някой друг има желание и възможност - да заповяда  Hug!

# 64
  • Мнения: 589
Какво е това "Чайка"? Embarassed

# 65
  • Мнения: 1 608
=^._.^=, mama-eli, искате ли днес в 14 часа в градинката зад "Чайка"? Ако някой друг има желание и възможност - да заповяда  Hug!
Хайде, но предлагам в последната градинка до Албените, защото съм с контузен крак и по-далече няма да стигна, а имам желание да дойда.

# 66
  • Мнения: 589
:
=^._.^=, mama-eli, искате ли днес в 14 часа в градинката зад "Чайка"? Ако някой друг има желание и възможност - да заповяда  Hug!
Хайде, но предлагам в последната градинка до Албените, защото съм с контузен крак и по-далече няма да стигна, а имам желание да дойда.

ОК :peace

# 67
  • Мнения: 1 608
Кратка и в камерен състав, но все пак срещата се състоя. Simple Smile

# 68
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Кратка и в камерен състав, но все пак срещата се състоя. Simple Smile


Браво на вас.

# 69
  • Мнения: 255
mama-eli, не се притеснявай. Оттук нататък ще има имаме куп срещи - случайни и не дотам, живот и здраве. Надявам се за следващата да успееш да се класираш  Hug.
Днес лошото време много ме изненада  Shocked... Приятен ден на всички мами, бебоци и порастнали дечица!

# 70
  • Мнения: 3 818
Здравейте Simple Smile
Минавам само да споделя, че почнах работа преди две-три седмици и затова изчезнах безследно Wink
Чета ви, макар че не ми остава време за писане, и ме гони страшна носталгия по безкрайните разходки с малката Sad Ама няма как. успокоението е, че поне работата ми е хубава и ходя с кеф Grinning

Поздрави на всички и лек ден!

# 71
  • Мнения: 109
Привет момичета-кокичета!Простете, че не съм се включвала отдавна Embarassed, но много ме завъртя вихъра от Великден насам.То не беше рожден ден( ударих трийсетак баш на Великден Mr. Green), то не бяха сватби, то не беше чудо.На всичко отгоре наш'те нещо откачиха и се изпокараха, даже баща ми реши да се развеждат.Луди хора!На дърти години да вършат детински работи. Още са заедно де.Със сестра ми се надяваме да им мине.Извинете, че ви занимавам с моите проблеми, но просто много ми дойде. Докараха ми сърдечна аритмия тия мойте старци Mr. GreenГълтам валериана,глог и мента и чакам да се разкръстят нещата.
Радвам се, че макар и малка среща все пак е имало Peace
gal4o, съжлявам, че са те вързали така, но пък много се радвам, че ходите на танци.Браво на вас. Моите приятелки едно време ходеха на танцова, та от тях се научих да играя и аз някои хора.Много се гордея със селското Grinning, ама по някога се заплитам Mr. Green
 anitza, сори за контузията ти, много ли е зле положението
Fairy, честита работа( ако е нова). Много успехи и на теб

# 72
  • Мнения: 255
Fairy, честита работа! Дано все така да ти харесва това, с което се занимаваш!
bobiaCry много съжалявам за родителите ти. Дано по-скоро нещата се нормализират и забравиш за тези семейни проблеми. А иначе контузената е =^._.^=, а не аз.

# 73
  • Мнения: 109
 EmbarassedИзвинете.Нещо не съм догледала.
Благодаря, anitza и аз на това се надявам.
=^._.^= , как си?

# 74
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Хей, сладурковци... имаме си цирк в квартала  Laughing Laughing Laughing !!!
Някой посети ли го или още не са почнали представленията? Знаете ли нещо повече за тях, че нещо детското в мен се обажда...  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт