Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 10 апр. 2007, 10:08 ч.
  • Преглеждания  259  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 117
Момичета кажете от кой се взима болничен лист след изтичане на 135-те дни ,за които се дава лист от педиатъра на детето?От личния лекар на майката ли???

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 1 273
 Паричните обезщетения при бременност и раждане за остатъка от 135 до 315 календарни дни по чл. 50 КСО се изплащат въз основа на молба-декларация от осигуреното лице по образец съгласно приложение № 2.
Това е приложение 2.

# 2
  • Мнения: 3 697
След 135-я ден отпускът за майчинство не е с болничен лист, а се попълват декларации. За вида на декларациите има значение кога си излязла в болничен за раждането - преди или след нова година !!! Като ти гледам лентичката е било преди 2007, така че трябва да подадеш следното:
- заявление за ползването на 180- те дни отпуск. Заявлението е свободен текст. Няма образец.
- Към него прилагате приложение № 7 (http://www.paragraf22.com/pravo/naredbi/31603.html#Приложение%20№%207 )от Наредбата за работното време, почивките и отпуските, което могат да ви дадът от счетоводството ви и
- копие от акта за раждане на детето.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт