Какво пиете за болки по време на цикъл?

  • 8 288
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Цяла сутрин място не мога да си намеря, ревах от болка, а нямаше какво да пия. #Cussing out
Само Догматил, дето не знам колко му е действието, но изпих 3 и нямаше особен ефект. Sad
На вас какво ви помага? Знам за Но-шпа, Аулин, Нурофен...?
Мен не ме боли коремът, а кръстът и имам чувството, че не ми действат. Sad Пила съм Аулин веднъж, което ми казваха, че нямало начин да не помогне, защото било ужасно силно и нищо...
Мина ми вече, винаги ми минава за 3-4 часа, но ми писна, целият ден ми се провали. Sad

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 2 229

Мерсиииииии!!  bouquet

Аз търсих в търсачката на "цикъл болки", но не излезе тая тема. Embarassed

# 4
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз пия Но шпа, но рядко имам болки и затова винаги ми действа това лекарство!

# 5
  • Мнения: 6 958
Аз нищо не пия  ooooh! Минава ми от само себе си след като си разтрия леко корема  Peace Не обичам хапове просто  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 645
Само спазмалгон Peace

# 7
  • Мнения: 741
Нимезил много помага.Но ако нямаш никакви лекарства подръка ето ти рецепта от моята баба-20мл ракия с обилно черен пипер в нея.Разбъркваш и пиеш на екс.Ефекта е поразителен,след 15-тина минутки си забравила,че изобщо нещо те е боляло!

# 8
  • Мнения: 577
нурофен

# 9
  • Мнения: 230
Ох, от Но-Шпа -то като че ли повече ме боли  newsm78 Пия само спазмалгон иначе крещя от болка Cry

# 10
# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Сега (след като родих) почти не се налага да пия нещо.

Преди раждането най ми помагаше Аулинът. От но-шпа(та) ми се гадеше, от спазмалгона също.  Tired

Иначе в тези дни препоръчват пиенето на билкови чайове, които разслабват мускулатурата на корема, да се избягва кафето, и др. лютиви храни.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 746
Nurofen, a когато съм много зле- течен аналгин Crossing Arms Но-шпа не ми помага

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
АУЛИН...понякога АУЛИН + НУРОФЕН...правя си коктейл и цял ден съм дрогирана Blush...но поне не ме боли  Peace

# 14
  • Мнения: 377
Нурофен или Упфен, но пия преди да ме заболи зверски, защото после нищо не ми действа.

Общи условия

Активация на акаунт