Нямам думи!!!

  • 2 460
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Наистина не мога да кажа нищо!

# 16
  • Мнения: 712
Не мога да го проумея!

Аз веднъж видях Боян да "пуши" солети и едвам се въздържах да не го смачкам. Лошото е, че не мога да убедя баща му да не пуши пред него. Той все ме контрира, че никой от моите домашни любимци не се крие като пуши и затова няма и той да се поправи. Поне свикна да излиза на балкона.

# 17
  • Мнения: 4 195
Това е монтаж, вижте му ръката - изведнъц забавено се мърда, в момента, в който си слага цигарата в устата. Наистина мисля, че е монтаж.
А това за корема му - мисля, че просто е в такава поза застанало Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 891
Нямам думи!

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Наистина не мога да кажа нищо!
Ужас!  #Crazy

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нямам думи!

# 21
не мога да повярвам !!! и аз нямам думи! а родителите му са за- #2gunfire #2gunfire #2gunfire   

# 22
  • Мнения: 393
 Tired
 не знам дали е монтаж или някой е "уловил момента",но..трагичното е,че наистина знам за истински случай в България,в който 4-5 годишно дете пуши Sad,а цигарата я държи майката...И никой няма какво да каже.... Cry

# 23
  • Мнения: 11 607
Независимо дали е монтаж или не - такива деца съществуват!!!!! Жалко е, ужасяващо е, думите са слаби....Наистина и аз казвам - Нямам думи! Подобни ситуации са трън за всяко общество.....

# 24
  • Мнения: 3 146
Боже, прсто се надявам да е монтаж... smile3518

# 25
  • Мнения: 1 174
Грозна картинка!

В Стара Загора имахме съсед, който даваше на 2-годишния си син да му държи цигарата (съвсем маниерно го правеше детето) и да пие от бирата му, всеки път, щом им дойдеха гости, за да ги забавлява!Всички мъже много се радваха- "голям мъж ще става и ще ги бие, бие, бие в казармите"(таткото беше военен). И Николайчо си се радваше и си ръкопляскаше...

Лиорена, бебенцата са страхотни!Благодаря!

# 26
  • Мнения: 1 069
Отвратителна гавра! А, този, който е снимал?!! И монтаж да е, пак не ми е смешно, както коментират отдолу! Ужас Sick!

# 27
  • Мнения: 3 622
Ужасно е  Shocked Просто нямам думи

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нямам думи !  Sad

# 29
  • Мнения: 4 064
За съжаление не е монтаж.
Жалко за детенцето.
А още по-жалко за част от коментарите под клипа:
"ebati ludoto fen4e"
"bati gazara mn me kefi tva lape"
"xaxa maluk lud si we pu6i6 kato stro6en motor brao lape u4i se Simple Smile"

Общи условия

Активация на акаунт