За "драпането на макарите"....

  • 2 105
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Защо, когато една жена се пипа отдолу се смята за супер- еротично,
а когато един мъж си драпа макарите се смята за грозно и просташко поведение ???  Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 14:40 от mylenka

# 1
  • Мнения: 6 029
заради ал бънди...

# 2
  • Мнения: 2 716
Ако жената се драпа отдолу, не е еротично  bowuu

# 3
  • Мнения: 5 370
Защо, когато една жена се пипа отдолу се смята за супер- еротично,
а когато един мъж си драпа макарите се смята за грозно и арогантно поведение ???  Grinning Grinning Grinning
Я да видим сега кой е прекалил с яйцата и агнешкото и винцето по Великдена? Mr. Green
По същата логика, по която стриптийз в заведенията най-често се прави от жени.....и доста по-рядко-от мъжееееее. Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 534
Ако жената се драпа отдолу, не е еротично  bowuu
smile3532
Това хич не ми звучи като пипане,а ми намирисва на нещо друго  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 835
 newsm78

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 13:53 от teo7777

# 6
  • Мнения: 2 491
Щото мъжът винаги има тъпото оправдание, че си е намествал таш*ците, а пък жената понеже няма кво да си намества излиза, че се драпа. А за това има три причини, за които на първо време се сещам: лоша хигиена, срамни въшки или растящи(след бръснене или кола маска) косми.

P.S. Добре дошла, Миленски Hug Като ти гледам темата, празниците са ти се отразили драпащо, само дано е поради третата причина Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 891
Гигова, тъкмо и аз това щях да кажа - най-вече от растящите косми се драпат жените Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 491
Гигова, тъкмо и аз това щях да кажа - най-вече от растящите косми се драпат жените Sunglasses

Така е, но те не го правят пред хора и толкова често. Почти е невъзможно да видиш жена на обществено място да се "драпа"(независимо от причините)-аз поне не съм виждала и никога няма да го направя(да се "драпам"), но драпащи мъже виждам почти всеки ден и дори не им е неудобно, а за мен това е грозна и просташка гледка.

# 9
  • France
  • Мнения: 726
Подкрепям Гигова. Ако имам подобно усещане, например бикината ми е "влязла в дупето" ще отида в тоалетна да я "наместя".никога не си позволявам да правя подобни неща.
и за мен е грозно

# 10
  • Мнения: 6 029
е освен това жените не плюят по улиците например... мъжете са си мъже. леко гнусни понякогаSimple Smile

# 11
  • Мнения: 7 723
Аз мисля, че една жена винаги може да се "подрапа" незабелязано за околните ,
като примерно да се тръкне у стола, да седне по- приведена към масата и т.н..... Thinking
...дакато мъжете винаги си дрънкат звънците демонстративно....  Whistling Whistling Whistling

# 12
  • Мнения: 1 400
е освен това жените не плюят по улиците например... мъжете са си мъже. леко гнусни понякога:)
И не пушат по улиците. Или поне повечето, щото и таквизи екземпляри съм виждала.
Миленке, по темата - и аз недоумявам от таз несправедливост.
Ще следя темата с интерес..

# 13
  • Мнения: 10 758
От де да знам Thinking

# 14
  • Мнения: 7 474
Гигова беше напълно изчерпателна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт