ПОМПА ЗА КЪРМА-моля за съвет!!!

  • 1 622
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Чела съм доста по въпроса,но относно помпите на Avent-знам ,че са добри,но ми се струват доста скъпи.Та ,мили майчета бих била много блаодарна ако споделите мнението и опита си относно по-евтините помпи.
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

# 1
  • Мнения: 950
Почти от самото раждане на дъщеря ми ползвам Чико (с гумичката, а не тип спринцовка) и съм много доволна. Струва 25лв.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Моето мнение е по-добре Авент втора употреба отколкото Чико или някаква от този клас нова.Говоря от опит!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Съжалявам, но наистина са много добри помпите на Авент  Peace - вземи си 2ра употреба - 30-40лв, като я извариш и стерелизиаш няма никакъв проблем Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 127
За баткото ползвах 3 различни помпи и с нито една не се справих. А и болеше ужасно.
С малкия ползвах Авент. С нея успях да цедя кърма и да намаля напрежението в началото. Пак болеше - но доста по-малко.  Помпата е наистина добра.
Но аз не я ползвах много. Мисля, че и без нея щях да мина.
Ние се кърмихме на поискване и бебето беше най-добрата помпа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 389
Авент

# 6
  • София
  • Мнения: 2 493
Медела. Или Авент.

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 201
Bertoni не е лоша. Струваше 20 лв. Зависи колко ще я ползваш. Аз се цедях от време на време. Ползвала съм и на Авент-не усещам разлика с Бертони

# 8
  • Мнения: 10 982
Avent Isis Peace Наистина е добра и си заслужава парите. А в Продавалника постоянно се предлагат малко ползвани за 35-40 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 161
Цитат
Почти от самото раждане на дъщеря ми ползвам Чико (с гумичката, а не тип спринцовка) и съм много доволна. Струва 25лв.
и аз бях със същата, не си струва да се изхвърляш за скъпа, я имаш кърма я не , а може  пък въобще  да не се налага да се изцеждаш

# 10
  • Мнения: 2 309
Първоначално си купих помпа на Чико от 15 лв - тип спринцовка,но се оказа ужасна NaughtyИмах усещането,че ми изсмуква вътрешностите ooooh!
После си купих отново на Чико,но от 68 лв - е ми няма равна.Страхотна е и бях доволна Peace
Въпреки всичко,смятам,че на Авент е в пъти по-добра Peace
Сега гледам на пазара предлагат много по-евтини и на др марки,но си купи от модела на Авент Peace
Успех в избора

# 11
  • София
  • Мнения: 2 493
... я имаш кърма я не ...

Не се заяждам, ама ако обичаш недавай заблуждаваща информация...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 161
кое му е заблудаващото, че не виджам. Една позната даде 100 и нещо лева за електрическа  помпа и се оказа, че няма нужда от помпа въобще, защото й е много малко кърмата.

# 13
  • Мнения: 2 309
кое му е заблудаващото, че не виджам. Една позната даде 100 и нещо лева за електрическа  помпа и се оказа, че няма нужда от помпа въобще, защото й е много малко кърмата.
Звучиш,сякаш ще бръкне от твоя джоб Mr. Green

# 14
  • Мнения: 151
100 % АВЕНТ.Аз също неможех да си я позволя и си взех евтина но се измъчих.Една приятелка ми даде да ползвам неината на АВЕНТ и ..... просто се родих.Но изчакай да видиш дали изобщо ще имаш нужда.

Общи условия

Активация на акаунт