Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 151 отговора

София

Ако могат да отговорят мъжете, какво би ги накарало да ударят жена?За какво бихте ударили така, че жената да се свлече на земята.А пък и ако има такива жени нека споделят защо са били удряни?
Цитирай

София

нито ще има признали си жени... нито мъже, които да дадат задоволителен отговор..... Sad
Цитирай

Не се срамувам да кажа ,че съм била бита,но истината е че не ми се говори за това.Положих нечовешки усилия да се опитам да забравя този период от живота си и не искам да се връщам отново.Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty
Цитирай

София

Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty
И аз мисля като теб, само че унижението остава за нас силните ЖЕНИ Sad
Цитирай

Но истината за мен е,че мъжете удрят ,когато се чувстват слаби.До момента няма нищо,което може да ме убеди че те са силния пол! Naughty
Зависи дали ще се съгласиш да продължаваш да бъдеш унижавана!Гадно е,ужасно гадно е и за съжаление остава в съзнанието за цял живот...но ТРЯБВА да се немери сила и да не се примиряваме с това!Не се чувствам унижена,чувствам се горда от себе си,че намерих тази сила!
Цитирай

София

Зависи дали ще се съгласиш да продължаваш да бъдеш унижавана!Гадно е,ужасно гадно е и за съжаление остава в съзнанието за цял живот...но ТРЯБВА да се немери сила и да не се примиряваме с това!Не се чувствам унижена,чувствам се горда от себе си,че намерих тази сила!
Говорех за момента в който това се случва тогава се чувстваш унижен, особено ако е пред погледите на децата ти..........
Цитирай

Да,права си.Това е единстеният момент в живота ми когато съм се чувствала унижена...Свлякана на земята,в полусъзнание...като куче...Няма по-гадно нещо от това усещане...
Цитирай

София/Сандански

За каквото му беше кеф в момента. Защото съседката ми е споделила, че отново ми е довел в къщи друга, защото искам да започна работа, защото просто сега се е напил и му е кеф да си ме удари. Причини да му трябва на човек, все ще си намери. А за обидата, не ми е било обидно, болеше си ме физически.
Цитирай

на крилото на самолета

мацки... , не знам какво да кажа .... за мен това не са мъже , и ако искат да се докажат като такива - каня ги на сбиване! И без това отдавна не съм го правил...
Цитирай

У най-големото село

Един мъж удря, когато е безсилен ...  Crossing Arms
Удари ли те мъж ... плюй върху ла*ното и бягай ...

Цензура заради модерите ... чест и почитания  bowuu

*- Й  Very Happy
Цитирай

Пловдив

когато е слаб и друго не може да направи.И на мен ми се е случвало,от едно гадже,което след това веднага зарезах и той беше жалък на другия ден с големите извинения Laughingкоито аз не приех и го разкарах!Почувствах се супер !!!!Не се оставяйте момичета!
Цитирай

in my dreams

Никога не съм удрял,жена си!Удрял съм, но не нея.Ако трябва да удрям ,не мога!За нищо,повод,обида-никога !Може да се караме на кръв,но нема да я ударя!  bouquet
Цитирай

гр.Варна

Ако могат да отговорят мъжете, какво би ги накарало да ударят жена?За какво бихте ударили така, че жената да се свлече на земята.А пък и ако има такива жени нека споделят защо са били удряни?
Не мога да си представя подобна гледка Twisted EvilДано никога не разбера......
Цитирай

In the endless dark

Когато въпросната"силна" жена прекали
със демонстрацията на физическата си сила и
приема държането на ръцете ми в джобовете
като слабост,а ако го направи и пред детето-
е извинете ама Тя просто си проси шамара.
Цитирай

София/Сандански

Когато въпросната"силна" жена прекали
със демонстрацията на физическата си сила

Ей сега ми се разясни къде ми е била грешката  35 Само дето физическата ми сила много странно, че я нямаше, щото му бях на 1/4 от килата. Да демонстрирам каквато и да е сила пред него би се равнявало на самоубийство. Той и на родителите си посягаше (а особено баща му беше много кротък човек). И, те ли са демонстрирали физическа сила?   newsm78
Много ми е интересно, как сегашния ми съпруг никога не намери причина да ме удари или обиди  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 151 отговора