Крем- пудра с висок фактор

  • 3 051
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Ползвали ли сте крем пудра с висок слънцезащитен фактор? Видях, че AVENE имат такава- фактор 50 (цена 36 лв), води се медицинска козметика, но не зная дали си заслужава... newsm78
Може би и други фирми имат такива продукти, моля споделете...Какъв е ефекта от тях, предполагам че идеята е да не лъщи лицето от крема с висок фактор или...?

# 1
  • Мнения: 4 916
Аз даже не бях чувала за крем-пудра  newsm78

# 2
  • Мнения: 224
Тя е по-покривна от обикновената и е нещо като много гъст фон дьо тен. Доколкото имам предимно добър опит с продуктите на Avene , мисля, че и таза пудра ще си заслужава, стига да има подходящият за теб нюанс! Simple Smile

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За лятото дали ще е подходяща?

# 4
  • Мнения: 4 916
Тя е по-покривна от обикновената и е нещо като много гъст фон дьо тен. Доколкото имам предимно добър опит с продуктите на Avene , мисля, че и таза пудра ще си заслужава, стига да има подходящият за теб нюанс! Simple Smile

И аз съм доволна от Авен. Ще поискам тестер  Party

# 5
  • Мнения: 224
Мисля, че нямат малки тестери (такива за подаряване) на декоративната козметика, но можеш да пробваш направо в аптеката, където са изложени тестери. Не знам дали ще е добър вариант за лятото, защото нямам опит точно с тази пудра...  Crazy

# 6
  • Мнения: 4 916
... можеш да пробваш направо в аптеката ...

Дам, поне да го видя какво е това нещо  Peace

# 7
  • Мнения: 6 607
Миналото лято ползвах такава и съм доволна ,но има май само два нюанса.

# 8
  • Мнения: 13 512
Крем пудра с 50 фактор?? Звучи ми неправдоподобно. Аз ползвам 15 фактор на Шанел, ама 50-ти??Да не би да говорите за тонирания крем на Авен?

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 22:11 от monda

# 9
  • Мнения: 224
Има и такава крем-пудра Simple Smile ето я: http://www.cvs.com/CVSApp/cvs/gateway/detail?prodid=238818

# 10
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Аз си я купих с големи резерви, но останах много приятно изненадана. Харесва ми как стои на лицето, доста естествено и не лъщи.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Доколкото имам предимно добър опит с продуктите на Avene , мисля, че и таза пудра ще си заслужава, стига да има подходящият за теб нюанс! Simple Smile

Преди няколко години използвах само бяла козметика на АВЕН- с проблемна кожа съм и бях изключително доволна от нея. Купих си и въпросната крем- пудра. На мен специално хич не ми хареса  Naughty - лъщеше и не ми се разнасяше добре. Сега може и да са я подобрили вече, не знам... Това е единственият продукт на тази марка, от който останах разочарована.

# 12
  • Мнения: 4 473
За какъв тип кожа е тази крем-пудра? Rolling Eyes

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За какъв тип кожа е тази крем-пудра? Rolling Eyes

Еми моята е смесена, явно не  е за такава... По- скоро- не  е за мазна  Thinking

# 14
  • Мнения: 4 473
За какъв тип кожа е тази крем-пудра? Rolling Eyes

Еми моята е смесена, явно не  е за такава... По- скоро- не  е за мазна  Thinking

Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Общи условия

Активация на акаунт