Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

Здравейте.
Преди малко разговарях с една директорка на детска ясла и останах шокирана,когато разбрах,че в една група ще бъдат между 30 и 49 деца  с две мед.сестри..
Кажете ми това нормално ли е или аз не съм разбрала правилно?
Цитирай

София

в нашата група са 26
Цитирай

В нашата са 20, а на смяна има по една лелка и по една госпожа.
Цитирай

София

при по списък са обикновено 18-20, а на практика винаги са по-малко  Rolling Eyes имаме 3 госпожи и се въртят в някакъв график, на обяд и за лягане има оборотна лелка на яслата, която им помага наред, в която група има нужда Peace
Цитирай

Варна

Според мен е недопустимо да са толкова много деца в една група Shocked
Две сестри не биха могли да обгрижват 40 дечица.
Когато баткото ходеше на ясла в групата бяха 20-тина деца с две сестри и две лелки,които се редуват но по обяд винаги са всичките на смяна.
Цитирай

Gabrowo->Sofia

Синът ми е от днес на ясла. В групата по списък са 17 деца.
Цитирай

В групата на Алекс са записани 23 деца, а редовно ходят около 17-20. На смяна има по една леля и по една госпожа.
Цитирай

софия

Здравейте.
Преди малко разговарях с една директорка на детска ясла и останах шокирана,когато разбрах,че в една група ще бъдат между 30 и 49 деца  с две мед.сестри..
Кажете ми това нормално ли е или аз не съм разбрала правилно?

според мен тоа е само по списък.
Цитирай

София

Таня като беше на ясла по списък бяха 15 деца, но никога не са били в пълен състав.
Цитирай

Mediterraneo

Нашите са около 20. Но ако сложим и тези, които вземат храна от там, може да станат и 40 в групата.
Цитирай

Силистра

В нашата група, но става въпрос за Силистра са не повече от 20,  дори мисля че са и по малко.
В пиковете часове, например за харана са по две госпожи и една лелка
Цитирай

София

Някъде из другите теми бях писала - в нашата група по списък за миналия месец бяха 41, а в началото на тоя приеха нови десетина. Вярно че не всички ходят и много боледуват, но това е факт. На смяна са две дами - лелка и госпожа или лелка и сестра.
Независимо от навалицата сина ми се чувства добре там.
Цитирай

Пловдив

Това са пълни измислици.Мисля,че една група е около 17-20 деца.Три сестри, две лелки и една възпитателка,поне при нас беше така.
Цитирай

София

не, не са измислици и при нас в яслата са по списък 43 и ходят около 30 и на нас ни предстои прием в яслата от есента и аз съм заканила, че ако са записали 40 деца, ще ходя да пиша жалби. Ако накой е запознат към кого трябва да се обърна нека да сподели, защото няма да оставя така нещата. И госпожите в яслата реват със сълзи, че не могат да се справят, но кой ги пита
Цитирай

Това е абсолютно забранено. Според наредбата не могат да надвишават 22 деца в група.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора