Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

Ще сменяме дограмата на целия апартамент и ни препоръчват Salamander.Била много качествена,ама ни излиза доста скъпичко за цялото жилище.Някой има ли такава дограма и доволни ли сте от нея?Благодаря,предварително.
Цитирай

Аз съм със Саламандър от три години и съм много доволна.Целият апарамент направихме с нея и не съжалявам.Много е важен обковът също.Ние сме със немски.Абе като цяло си струва инвестицията.
Цитирай

Преди 6 години сложихме такава в офиса, а преди 3 и вкъщи. Излезе ни по 500 лв. на  стая. Много съм доволна  Peace

Баща ми реши да пробва нещо по-евтино и сложи на банята си, но всичкия шум отвън се чува, все едно е отворен прозореца  Rolling Eyes представям си, ако е на спалнята  Tired

Точно от дограмата е по-добре да не се пести Peace
Цитирай

Някъде на път....

Супер е- ние имаме Саламандър - без забележки!  Peace
Цитирай

София

И ние сме с Саламандър  Peace
Да по скъпичко излиза ама си заслужава.
Цитирай

Pleven/Sofia

Супер е !
Цитирай

софия

ами, при положение че излиза на цената на дървената(немска, високо качество), аз бих предпочела дървото - по-екологично е и по-красиво.
Цитирай

Въпрос на вкус, аз не харесвам дървената  Rolling Eyes пък и както и да е обработено дървото измята преди PVC-то ...
Цитирай

От 7 години сме такава и сме адски доволни... живеем на главна улица с голям трафик, а вътре все едно се намираме на някой самотен остров или на къща сред полята... толкова е тихо и обезшумено... Определено си заслужава парата  Money
Цитирай

Точно от дограмата е по-добре да не се пести Peace

Peace Peace Peace

ние сме с такава вече 2-ра година........................много сме доволни
Цитирай

Перник

И ние сме със Саламандър - много съм доволна.
Цитирай

София

В спалнята сме със Саламандър 5 камерен, а в хола с Профи линк 4камерен. Има разлика наистина, Саламандърът е много по-добър и по-красив Smile дори, но той ни струваше 460лв, а Профи линк - голям холен прозорец и врата до него - 510лв. Саламандър с тези размери беше над 800лв. Пък и не смятаме вечно да живеем в това жилище и решихме да изберем по-евтин вариант. Не съм забелязала да има разлика в шумоизолацията.
Винаги е хубаво да избереш по-скъпото и по-качественото - стига да можеш да си го позволиш финансово!
Цитирай

вече в собствен дом

Това е най-добрата дограма на пазара - няма спор за това. Peace
Цитирай

София

Момичета, мога ли да ви помоля за координати на фирми, които предлагат Саламандър  Flutter
Цитирай

Момичета, мога ли да ви помоля за координати на фирми, които предлагат Саламандър  Flutter

Миг Маркет

Но не им пазя софийските телефони, звънни до централния офис, те ще те ориентират  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора