дограма Саламандър

  • 17 209
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 741
Ще сменяме дограмата на целия апартамент и ни препоръчват Salamander.Била много качествена,ама ни излиза доста скъпичко за цялото жилище.Някой има ли такава дограма и доволни ли сте от нея?Благодаря,предварително.

# 1
  • Мнения: 256
Аз съм със Саламандър от три години и съм много доволна.Целият апарамент направихме с нея и не съжалявам.Много е важен обковът също.Ние сме със немски.Абе като цяло си струва инвестицията.

# 2
  • Мнения: 46 403
Преди 6 години сложихме такава в офиса, а преди 3 и вкъщи. Излезе ни по 500 лв. на  стая. Много съм доволна  Peace

Баща ми реши да пробва нещо по-евтино и сложи на банята си, но всичкия шум отвън се чува, все едно е отворен прозореца  Rolling Eyes представям си, ако е на спалнята  Tired

Точно от дограмата е по-добре да не се пести Peace

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Супер е- ние имаме Саламандър - без забележки!  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние сме с Саламандър  Peace
Да по скъпичко излиза ама си заслужава.

# 5
  • Мнения: 505
 Супер е !

# 6
  • Мнения: 78
ами, при положение че излиза на цената на дървената(немска, високо качество), аз бих предпочела дървото - по-екологично е и по-красиво.

# 7
  • Мнения: 46 403

Въпрос на вкус, аз не харесвам дървената  Rolling Eyes пък и както и да е обработено дървото измята преди PVC-то ...

# 8
  • Мнения: 6 958
От 7 години сме такава и сме адски доволни... живеем на главна улица с голям трафик, а вътре все едно се намираме на някой самотен остров или на къща сред полята... толкова е тихо и обезшумено... Определено си заслужава парата  Money

# 9
  • Мнения: 3 334
Точно от дограмата е по-добре да не се пести Peace

 Peace Peace Peace

ние сме с такава вече 2-ра година........................много сме доволни

# 10
  • Мнения: 492
И ние сме със Саламандър - много съм доволна.

# 11
  • Мнения: 10 491
В спалнята сме със Саламандър 5 камерен, а в хола с Профи линк 4камерен. Има разлика наистина, Саламандърът е много по-добър и по-красив Simple Smile дори, но той ни струваше 460лв, а Профи линк - голям холен прозорец и врата до него - 510лв. Саламандър с тези размери беше над 800лв. Пък и не смятаме вечно да живеем в това жилище и решихме да изберем по-евтин вариант. Не съм забелязала да има разлика в шумоизолацията.
Винаги е хубаво да избереш по-скъпото и по-качественото - стига да можеш да си го позволиш финансово!

# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Това е най-добрата дограма на пазара - няма спор за това. Peace

# 13
  • Мнения: 4 202
Момичета, мога ли да ви помоля за координати на фирми, които предлагат Саламандър  Flutter

# 14
  • Мнения: 46 403
Момичета, мога ли да ви помоля за координати на фирми, които предлагат Саламандър  Flutter

Миг Маркет

Но не им пазя софийските телефони, звънни до централния офис, те ще те ориентират  Peace

Общи условия

Активация на акаунт