Бебеправене и салса

  • 1 023
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 446
Момичета, кажете ми и вие какво мислите за салсата и създаването на нова биологична единица!

Успоредно с бебеправенето, ходя и на салса за начинаещи. Не е натоварващо физически - музика, танци, много е забавно и приятно и най-важното - помага ми да разтоваря багажника от черните мисли.

Според вас може ли да се отрази на другия резултат? Няма подскоци, удари и тем подобни, но все пак?!

# 1
  • Мнения: 2 309
Не вярвам да навреди,историята помни най-различни човешки съдби...от лежащи до скачащи с бънджи и парашут дори - създали или създаващи нова биологична единица!

# 2
  • Мнения: 186
Аз пък ходя на Тае-Бо, там има много скачане, дали може да се отрази на забременяването Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 1 098
На забременяването, не , но при една начална бременност не е желателно голямото физическо натоварване и скачането.По-скоро има упражнения за бременни.Дори могат да се свалят от интернет такива, които са специално за бременни.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Нека не растем в саксия  Crazy

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
To aкo трябва от всичко да се пазим, докато се работи за бебе, не трябва да излизаме от леглото  Laughing

Ако му е писано да се появи, от малко движение нищо няма да му стане на малкия човек.

# 6
  • Мнения: 1 436
Момичета, кажете ми и вие какво мислите за салсата и създаването на нова биологична единица!

Ами мисля, че салсата е вертикален израз на хоризонтални желания и като такъв, се връзва с бебеправенето Mr. Green

Сега сериозно - не вярвам да има проблем  Thinking. При нас създаването на биологична единица се закучи 6 месеца - ако бяхме спрели всичко потенциално опасно, да сме се гътнали досега   bouquet

# 7
  • Мнения: 712
Стига бе, хора! Нали правим бебе, не се готвим за замонашване! Имаше една приказка, че здравата круша вятър не я брули... А и самото създаване на дете по моему е свързано с доста интензивни движения, затопляне, потене и други "спортни" прояви.  Crazy
На мен лично много бързо ми омръзна да вегетирам по половин месец в очакване на евентуално забременяване. И като се замислим... ами ние с нашите тестове ще "открием детето в себе си" има-няма 2-3 дни след като се е закачило, милото (в масовия случай...). Според мен е достатъчно да се пазим след положителния тест. Аз взех решение за себе си - ще пия, ще се забавлявам, ще танцувам, ще спортувам, ще си ходя на сауна и парна баня и ще правя всичко, за което имам желание, докато видя двете чертички (е, ако бременността ми ме мъчи, и по рано ще спра - като нямам желание). Защото иначе чувствам, че губя себе си, а мъжът ми 100% започва да се чуди дали не се е обвързал със скучна полу-светица... Wink
Усмихнете се, момичета - ние опитваме да създадем живот, а животът е жизнен и деен, а не сковано и притеснено застинал...   bouquet
Аз поне така мисля.

# 8
  • Мнения: 1 446
Роксан25,

Ето това е приказка!   bouquet  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 186
Роксан25,

Ето това е приказка!   bouquet  Heart Eyes


И аз съм съгласна, ако ми е писано ще стана майка, ако не - в дупето си лютива чушка да сложа пак няма да стане. Какви хора има - пушат, пият, праявят всичко противопоказно и пак имат деца. Една моя приятелка я тъпчеха с хапчета за кисти, а тя била бременна, и докато разбрала била в четвъртия месец. Сега има живо и здраво дете. Нека не се стресираме толкова. Естествено трябва малко да се пазим  Blush

# 10
  • Мнения: 533
Не се притеснявай миличка,аз правих опити около 3 год. и накрая бях решила ,че танците са ми "виновни",защото след многото изследвания ,които правихме с мъжа ми не ни откриха голям проблем(да не навлизам в подробности),а съм хореограф и преподавам ежедневно танци.А когато работиш с деца няма как натоварването да не е голямо ,защото се стараеш много повече от тях. И началото на тази учебна год. тъкмо започнахме ,аз бях се развихрила и преподавах нови танци , а то точно тогава съм забременяла дори не се усетих веднага.Така ,че спокойно и на мен работата ми действаше разтоварващо ,защото така не мислих за другите си проблеми и се оставях само музиката да ме води.Успех ти желая в бебеправенето и дано скоро видиш положителен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт