сама на почивка или екскурзия?

  • 10 366
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Дори и да има позната или приятелка, ако другата е с приятел или мъж не мислите ли че ще се чувства кофти, защото ще се мъчат да й обръщат внимание, т.е. че ще се чувства в тежест? newsm78

Мона Лиза, кажи коя е агенцията.
В случая - Географски свят, ама може би не е само тя  newsm78

# 31
  • Мнения: 11 747
Абе хайде стига сега!!Не съм съгласна с бибс,ама никак!
Не е бебе та да трябва да и се обръща непрестанно внимание!Нали всеки ден правим неща сами - пазаруваме по магазини и пазари,возим се в градския транспорт,ходим до банки и други офиси да си свършим нещо!Същото е като си на почивка или екскурзия!
Нито ми е странно да тръгна сама,нито го намирам за толкова ексцентрично!Като че ли не съм цял човек,а съм половин човек,та не мога да дишам самостоятелно!И тази служителка на Географски свят ме нерви!!
Аз имам сериозен,дългогодишен партньор,имам приятели,имам сестра и прочие и пак съм ходила и ще ходя сама на екскурзия и това не ме прави с нищо непълноценен човек.
И качвайки се в самолет,ако някой си мисли,че всички хора са по двойки - жестоко се лъже!!!


Извинете ме за емоционалното изказване,ама ...... ай,стига! Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 3 423
Имате ли идеи къде бих могла да отида сама - не е въпроса в парите - почивка или екскурзия - и да не изглеждам нелепо Sad

Нелепо можеш да изглеждаш само
в собствените си очи. Пък и нали
знаеш, не е важно с кого си отишъл,
а с кого си си тръгнал. Аз бих искала
да ида някъде сама на почивка!!!
И сигурно ще го направя някой ден!

# 33
Всъщност, имах предвид че е по- добре да е сама, отколкото с брат, сестра или приятелка с мъж, ако мисли че ще се чувства в тежест с тях. Защото някой питаше няма ли брат, сестра и т.н. Моля, четете по-внимателно!

Сега ми хрумна, че ако Мона Лиза иска да си спести глупави коментари, може би е по-добре да пусне да запитване по имейла на агенцията: така и така, сама ще пътувам, бихте ли ме посъветвали къде да отида. Аз лично съм установила, че от начина, по който ти отговарят можеш да си направиш някакви изводи.

# 34
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мечтая си направо да отида сама на почивка...

Общи условия

Активация на акаунт