Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Перник

Здравейте мили мами!Надявам се да ми помогнете в избора.Искам да си купя някакви таблетки за коса,кожа и нокти,но такива дето наистина помагат и има видим ефект?Спряла съм се на Мерц и Фитовал но не знам кои да избера?Ще ме посъветвате ли?Някой ползвал ли ги е има ли видим резултат,колко време трябва да се пият и т.н.?Приемам съвети и за други марки.

Благодаря ви предварително.
Цитирай

София

ако можеш да си позволиш - вземи си Пантогар! Peace
 аз го редувам с Геритамин и си оправих косопада след раждането
Цитирай

Варна

От Мерц ефект - йок!
Аз съм за Фитовал  Peace
Цитирай

Мерца не ми помогна никак  Naughty Фитовал, обаче не съм ползвала...  Rolling Eyes
Цитирай

Белгия/София

Ползвала съм Мерц. Доволна останах. Според мен някаква голяма разлика между двете няма. Това са просто витамини и минерали.  Peace
Цитирай

София

Мерц няма ефект при мен, майка ми и няколко приятелкиNaughty  Wink

« Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 18:43 от Иля »
Цитирай

Белгия/София

... при мен... е редно да добавиш  Wink

Всеки продукт, лекарство, червило, лак и крем и така до безкрай, при различните хора имат различен ефект. Положителен, отрицателен или просто никакъв.
АКо чакаш на Мерц, Фитовал или какъвто и да е продукт за тази цел да направи косата ти лъскава и мека, ноктите ти безупречни и красиви, а кожата ти мека, красива и гладка... то няма да стане, разбира се. Всичко е въпрос на балансирано хранене, добър сън, почивка, хидратация, разходки...
Това е нещо като хапчето за отслабване. Такова не съществува  Very Happy
Цитирай

Перник

Аз искам да си ги взема,защото последствията от една диета(то направо си беше мъчение)дето от 70кг,станах 40 и ми написаха диагноза анорексия невроза,косата страшно ми оредя,изтъня,ноктите започнаха да ми се чупят и разцепват и кожата ми стана ужасна,а напоследък и много мазна и започнаха някакви пъпки да ми излизат,та исках да ми препоръчате някакви хранителни добавки и витамини.
А може ли да ми дадете повече инфо за Пантогар,за какво е по-точно и на каква цена е?

Цитирай

Белгия/София

Според мен съвсем спокойно можеш да си набавиш всичко необходимо директно от природата.
На първо място - много полодве. Най-различни.
След това - сурови ядки. Всякакви.
Отделно - бобови и зърнени кулутри - овесени ядки, жито, боб, леща, покълнали семена, соеви продукти.
Друго не ти трябва  Peace
Цитирай

От Мерц ефект - йок!
Аз съм за Фитовал  Peace
много съм доволна от Fitoval newsm10
Цитирай
Аз също не съм доволна от мерца пих го три месеца без почивка но ефект никакъв. Препоръча ми го приятелка която си е оправила ноктите с него след продължителна ноктопластика. Явно при всеки организъм деиства различно.
Цитирай

Бургас

Според мен съвсем спокойно можеш да си набавиш всичко необходимо директно от природата.
Отделно - бобови и зърнени кулутри - овесени ядки, жито, боб, леща, покълнали семена, соеви продукти.
Почти съм съгласна.Но ако имаш недостиг от витамини и минерали не е лошо да ги премаш допълнително.Всички добавки са едни и същи.Останалото е реклама и фирмена популярност.Аз лично съм пила Ревалид 3 месеца,но мисля че ако бях пила и Фитовал и Пантогар или Мерц ефекта щеше да бъде същия.Имат еднакви съставки така или иначе. Smile
Цитирай

София

Фитовал  Peace  Peace  Peace
Цитирай

Подкрепям напълно.
Цитирай

Пловдив

Моите нокти, от няколко месеца се цепят. Пробвах специален лак, но нищо.
След това изпих 2 опаковки Фитовал, но ефекта беше малък, Само дето надебелях от него. Сега положението е пак същото.
не си стува да се пият, такива витамини, повечко плодове са нужни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора