Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

София

Здравейте майчете, вече стягам багажа за родилният дом и ми се иска да си купя от тези бикини за еднократна употреба. Знаете ли от къде мога и дали са удобни?
Цитирай

София

Аз също търся  и се чудя дали да си взема такива бикини или някакви обикновени памучни и по-дълбоки. Thinking
Цитирай

София

От "Штъркел". Може да има и в други магазини за бебшки неща.
Не знам дали са удобни, все още не съм ги пробвала.
Цитирай

Такива бикини има в "Малечко" - продават се по няколко броя в комплект, има различни намера. Мнго са практични -аз лично ги ползвах и ги препоръчвам

Цитирай

на косъм

и аз си купих от тях, малко са ми големи, но смятам да ги ползвам при нужда
Цитирай

София

наистина са много удобни и практични- непременно си купи. струват 1 лв.броя и са по 5 в кутия. има ги и във всички аптеки около родилните домове и в детските магазини.
Цитирай

Варна

Аз сикупих такива за раждането-супер удобни са!!!! Взех си ги от "Штъркел"-, 5 бр за 4.40лв, размер L-XL въпреки че съм слабичка, идеални ми бяха.
Цитирай

София

а какво представляват? стана ми интересно
Цитирай

gatorland

Не мога да ти кажа от къде да ги купиш, но иначе са удобни. На мен от болницата ми дадоха такива, много са леки и хлабави някак, направо не се усещат. Само първия ден ги носих обаче после си сложих моите си. Предполагам ще са супер за секцио.
Цитирай

а какво представляват? стана ми интересно

Ще може ли и снимки? Благодаря!
Цитирай

София

Те за какво се използват, за лохиите ли?
Цитирай

София

Аз мисля, че по-добре е да си купиш превръзки за родилки - има ги в аптеката на Шейново, нещо като памперси са и вършат супер работа. Тогава няма да имаш нужда от бикини за еднократна употреба.  Wink
Цитирай

Аз ползвах такива - страшно са удобни. Още повече, че след раждането имах страшно силно течение и щеше да падне едно пране, ако не бяха тези бикини, а в родилния дом няма никакви условия за такова нещо, както се досещаш. Също така си вземи и лигнин или превръзки за родилки. Лигнинът е по-удобен от превръзките, особено ако имаш шевове, защото е по-мек. Аз раждах в Св. София и си носех съвсем обикновени превръзки, които първите дни никаква работа не ми вършеха. Мисля, че можеш да ги купиш от бебешките магазини. Лично аз си ги взех от Штъркел.
Цитирай

София

Не знам къде ще раждаш, но в аптеката пред Шейново имаше, когато аз раждах - преди 4 месеца.
Цитирай

София

Аз мисля, че по-добре е да си купиш превръзки за родилки . Тогава няма да имаш нужда от бикини за еднократна употреба.  Wink
Peace
Не стават за мами със секцио. Поне на мен не ми бяха удобни. Купих ги от малечко. Най-добре е с превръзки за родилки.
 Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора