Как да продам паркет втора употреба?

  • 4 874
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Моля ви момичета, ако някоя от вас е имала такъв проблем, да сподели!
Нанасяме се в нов апартамент. Там има паркет, искам да го продадем, за да сложим дюшеме. Мъжа ми се противи, казва, че никой няма да го купи, затова да го оставим. Ама аз съм инат. Знаете ли къде може да се продаде паркет втора употреба?

# 1
  • Мнения: 953
какъв ти е паркета?

# 2
  • Мнения: 836
дъб,  5/20 май е размера, но не съм сигурна

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Не разбирам защо искаш да продадеш паркета , а вместо него да сложиш дъски?
Подобна идея за първи път чувам.
Ако ще имате камина го запази, страхотна жар за барбекюто става. Ние изгорихме около 5-6 кубика такъв, всички са много доволни, но трябва и чам за по-добър вкус на месото.

# 4
  • Мнения: 230
Не разбирам защо искаш да продадеш паркета , а вместо него да сложиш дъски?
Подобна идея за първи път чувам.
Ако ще имате камина го запази, страхотна жар за барбекюто става. Ние изгорихме около 5-6 кубика такъв, всички са много доволни, но трябва и чам за по-добър вкус на месото.


Направо я успокои с тези твои думи, момичето иска да изкара пари, а ти я обезкуражи още на първа страница. Мой съвет - намери майстори дето циклят паркет и тях питай за подобен проблем. Ако тук има такива изобщо да не се спотайват, а да казват!

# 5
  • France
  • Мнения: 726
Тия ,които циклят, ще го купят евентуално за 20лв кубика и ще се отопляват или ще го ползват за подпалки. Развива добра температура.
Помисли добре преди да го махаш. Ако е в добро състояние, го изцикли, лакирай го и ще "светне". Ако дюшемето ще е чамово, не прави това.

# 6
Тия ,които циклят, ще го купят евентуално за 20лв кубика и ще се отопляват или ще го ползват за подпалки. Развива добра температура.
Помисли добре преди да го махаш. Ако е в добро състояние, го изцикли, лакирай го и ще "светне". Ако дюшемето ще е чамово, не прави това.

Съгласен. Помисли добре. Да махаш, да цапаш, да слагаш наново, да даваш пари newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 836
Мда, повечето разсъждавате като мъжа ми-много работа ще се отвори, а и паркета е добър, но пак ще даваме пари за пренареждане и циклене.
Знам, че проявявам каприз, но знам, че този паркет ще ме дразни, защото си представях пода да изглежда по-добре, а сега е момента, в който правим ремонт. Дюшеме съм си харесала пак от дъб (има вече такива) и стои страхотно! Но е доста по-скъпо от стандартния паркет. Затова ми се искаше да намеря компромисен вариант.
 Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт