Какво казва голото дупе?

  • 4 787
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Sf
  • Мнения: 808
Като сме тръгнали в този ред на мисли да степенуваме дупетата и говорим вече за задници, що не си поговорим и за хемороиди или ще изместят темата в Здравословния?

А що като си отговорил в тема, публикувана първоначално в Клюкарника и после я преместят я в красива мама, я в Здравословния, не ти отчита мнение?

Аз съм на Бейлис с доливане, днес в офиса празнувахме ... нещо...

Това за хемороидите е идея. Кейт Уинслет ли, ама-ха... Отивам в изображения да търся хемороиди, да си харесам един-два.

п.П. Имали ли са по-рано шотландците хемороиди с тез шотландски полички...

# 61
  • Мнения: 3 423
Те не знам какво казват, но аз казвам "Ох, майкооооооооооооооу" Grinning

Ще им измръзнат кръстовете
на тез момчета, пфу, язък!

# 62
  • Мнения: 3 205
Те не знам какво казват, но аз казвам "Ох, майкооооооооооооооу" Grinning

Ще им измръзнат кръстовете
на тез момчета, пфу, язък!

Те казват: "Просим си го, просим си го!"

# 63
  • Мнения: 1 629
Кроасанийо, жено болярска! Хемороидите са отживелица, откак измислиха безкръвните операции. Мани ги тях. Въпросът тук е по скоро от фекално, отколкото от анално естество.

# 64
  • Sf
  • Мнения: 808
Кроасанийо, жено болярска! Хемороидите са отживелица, откак измислиха безкръвните операции. Мани ги тях. Въпросът тук е по скоро от фекално, отколкото от анално естество.

Хахахааха, това ми прозвуча като от вица: "Не си, прав, Кучи гъз!"

Добреее, няма за хемороиди. Тогава редно ли е да си махат по-окосмените хора космите от гъза, ако държат на естетиката във външния си вид. Както и на собственото си удобство и самочуствие, нищо, че задникът кьосе не се вижда през деня, а вечер трябва първо на светло да се завъртиш, пък после кат Здравко под юрганЯ?!

Пиша ли смислено...

Днес единият ни офис, който се занимава с преработка и рециклиране на отпадъци, черпеха по спешъл повод. Стана дума за една разкошосотийска торта, която нямало как да се рециклира и аз вдъхновена от таз тема, констатирах, че като се изяде тортата, после рециклирането е напълно природно-съобразно. Особено, ако се "изведе" отпадъчния продукт сред природата, а не в канализацията. Дружно решихме утре на ранина или който, когато фекало-отделя, да се срещнем в ЮЮжния парк.

Стига толко глупости...

П.П. Здравей, мю, как е хавата Simple Smile Мцуааа. Аз, казвала ли съм ти, че те обичам?

# 65
  • Мнения: 7 837
А мерси...Тъкмо наченах едно парче морковена торта... Mr. Green

# 66
  • Sf
  • Мнения: 808
А мерси...Тъкмо наченах едно парче морковена торта... Mr. Green

Супер, утре те чакаме в Южния парк  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 629
Ох, торта Crazy
Това с южния парк ми хареса, сериозна работа, не като онзи глупав синхронизиран световен оргазъм  Grinning

# 68
  • Sf
  • Мнения: 808
Ох, торта Crazy
Това с южния парк ми хареса, сериозна работа, не като онзи глупав синхронизиран световен оргазъм  Grinning

Оргазъм се симулира, мю, срането - не мож  Mr. Green

П.П. Попаднах на един сайт, в който ти дават съвети как да определиш пола на морско свинче, като си купуваш от зоо магазин. Има и снимков маТриал Simple Smile Отново съм по темата: става дума за дупета.

Дано модовете позволят линка. То е по-скоро смешно и забавно:
http://morsko-svinche.hit.bg/pol.htm

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 21:03 от Кроасания

# 69
  • Мнения: 7 837
И никаква Белана, ей... С ръка, или в краен случай - листо.  Но и да пазим дърветата все пак...

Save а tree!!! Kill а beaver...

# 70
  • Sf
  • Мнения: 808
И никаква Белана, ей... С ръка, или в краен случай - листо.  Но и да пазим дърветата все пак...

Save а tree!!! Kill а beaver...

Пък аз тъкмо се замислих за обединение на работата в екип, оргазма и тугедърското мероприятие в Южния Simple Smile Демек да се поотъркаме после взаимно, че нали колегите са природозащитници Simple Smile

А, другата идея е да целим цветните контейнери за различни видове отпадъци  Mr. Green И без това плащаме такива данъци...

# 71
  • Мнения: 750
Кой каквото си няма това си слага. И какво толкова има в това да си сложиш голо дупе за аватар? То една хубост... Thinking
Ти ку4е ли си нямаш? Wink
А аз май с мравките съм я закъсала... Mr. Green
А то май и не са мравки ами... Joy

# 72
  • Мнения: 95
За мен пък голите дупета означават: "Цуни ме отзад!" 
И нещо не ги възприемам положително такива инфантилни юзърки.  Thinking
Въртиопашки!  Mr. Green

Такива "въртидупарани"

# 73
  • Мнения: 3 835
А аз май с мравките съм я закъсала... Mr. Green
А то май и не са мравки ами... Joy

Ох, сега като го споменаваш, от доста време им се чудя на твоите мравки, какъв им е случая....... newsm78

Аз сериозно се притесних за следното:

Пък аз тъкмо се замислих за обединение на работата в екип, оргазма и тугедърското мероприятие в Южния Simple Smile Демек да се поотъркаме после взаимно, че нали колегите са природозащитници Simple Smile

Не за друго, ами нали живея в непосредствена близост до Южния. Всеки ден сме там, та се чудя, къде ли ще се състои мероприятието, ще ми се да го пропусна, ако е възможно. Crazy

# 74
  • Мнения: 2 229
И никаква Белана, ей... С ръка, или в краен случай - листо.  Но и да пазим дърветата все пак...

Save а tree!!! Kill а beaver...


 Joy Joy Joy
Това отива в папката ми с яки лафчета...

Общи условия

Активация на акаунт