Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2007, 21:25 ч.

За храненето с АМ

• 363
  • 10
  •   1
Отговори
Искам да попитам до кога АМ може да замества хранене. Сина ми е на 11 месеца все още пие сутрин и вечер АМ, на обед и следобед храната от кухнята. Притеснявам се до кога, това мляко може да замества хранене. Благодаря предварително на всички!

# 1
  • Стара Загора
Ние още сме малки но мисля, че щом го насища и си спи без проблем е ок.

# 2
  • София
Ще следя темата, защото и ние сме в същото положение...  newsm78
Попара не давам сутрин, предпочитам да пие АМ.  Peace
Само се чудя какво да давам преди млякото вечер, при положение, че идва лято, дните са дълги и ще висим навън до късно...  Thinking Около 2-3 чАса след следобедната закуска й давам 1 малко плодово пюре, за да издържи малко повече от 4 чАса, но си мисля, че не е достатъчно, ако трябва да измести млякото до към 22 ч.  newsm78

# 3
  • Стара Загора
Голямо плодово....или каша?

# 4
  • Белгия/София
щом го насища и си спи без проблем е ок.

Peace

# 5
Сина ми е на 2,7г и все още сутрин и вечер му давам АМ - задължително е според мен,поне до 3г да не се лишава от приема му... Peace
След ,като го изпие сутрин си хапва и други неща Flutter

# 6
Ще следя темата, защото и ние сме в същото положение...  newsm78
Попара не давам сутрин, предпочитам да пие АМ.  Peace
Само се чудя какво да давам преди млякото вечер, при положение, че идва лято, дните са дълги и ще висим навън до късно...  Thinking Около 2-3 чАса след следобедната закуска й давам 1 малко плодово пюре, за да издържи малко повече от 4 чАса, но си мисля, че не е достатъчно, ако трябва да измести млякото до към 22 ч.  newsm78
Когато вечеряма сина ми "откача" от нашите чинии храна и така се засища,след около половин час давам АМ...
Може примерно да му предлагаш макаронени изделия,кремчета "Данете" или други,по избор...

# 7
  • София
Виж на колко е моят син и си представи, че може да кара 24ч. на АМ. Все още сутрин яде само АМ и по-късно закусва в яслата, а вечер ако не иска да яде или пък хапне малко, си иска задължително млякото.

# 8
  • Бургас
И Тери закусва АМ,а преди вчерното/в 22 часа/ яде супа към 19:30.

# 9
  • На пода
Моята дъщеря продължава да пие на закуска и на вечеря само АМ и на 14 месеца. Не виждам проблем.

# 10
момичета при нас млякото се дава в 8.30 сутринта и се яде чак в 12.30, затова ми се искаше да го споделя, тъй като той не яде никакви междинни закуски, нито пък вечер преди млякото нещо друго.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт