Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Sofia

Като отидете да си взимате детето как процедирате, когато са е заиграло на двора? Изчаквате ли го малко да си довърши играта и учителките правят ли ви проблем за това (в смисъл да настояват веднага да си тръгнете)?
Цитирай

София

Оставаме известно време.
Учителките нямат нищо против.
Цитирай
и ние оставаме ,ако не бързам! не правят проблеми .
Цитирай

Букурещ

напротив, точно обратното, молят ме да не си тръгвам.
Цитирай

Зависи от учителката... По принцип винаги с едната се разбирам повече, т.е. тя е добрата... Та ако е добрата на работа - съм изпращала всички деца, един вид загори тенджера, но ако е лошата - общо взето делово - взимам си детето, редовните реплики и си тръгвам..... А и ако е хубаво времето и знам коя учителка е на работа(добрата извежда децата по-често)- съм отивала и по-късно да ги взимам. А и децата като пораснаха са ми го казвали - не ме взимай от първите,че да поиграя.....
Цитирай

Никога не е имало проблем или си тръгваме веднага, или оставаме дори и след като се прибере групата, не съм обръщала внимание, не е било от значение.
Цитирай

София

Няма проблеми - ако не бързам, оставам децата да поиграят. И зависи от учителката или си говоря с нея или не(с едната не ми върви приказката).
Цитирай

Никога не е имало проблем или си тръгваме веднага, или оставаме дори и след като се прибере групата, не съм обръщала внимание, не е било от значение.
Цитирай

Варна

Зависи от правилника за вътрешния ред на детската градина.В началото на годината подписвахме декларация ,че сме запознати с него.Една от точките беше "След вземането на децата, родителите са длъжни да напуснат двора на детската градина."
Цитирай

София

Ако децата са навън и аз случайно отида преди 17ч.,започва едно тръшкане и викане "Не искам да си тръгвам,тъкмо си играем."Случвало ми се е да чакам повече от половин час.Затова вече ходя към 17.30 и прибирането е по-лесно.
Цитирай

София

Никога не съм оставала.... Теди винаги бърза да си тръгне, щото умира от глад.
Цитирай

Малката, като ме види толкова се е затъжила за мен , че оставя игрите и веднага тича  да ме прегръща и си тръгваме, но не към къщи, а на разходка.  Very Happy
Цитирай

Ако не бързаме оставаме
Цитирай

На една звезда

Ние си тръгваме веднага, защото малката като ме види и първата и дума е да я водя на кафе. На мама кафеджийката. hahaha Но по принцип в нашата градинка няма проблем да оставиш детето да си поиграе още малко и да го почакаш.
И при нас е така. Когато е на работа добрата госпожа, я взимам по-късно от градинка. Но, когато е другата, си я прибирам първа, защото вече си имахме разправия за това, че ми бие детето, защото не щяло да спи на обяд Shocked.
Цитирай

София

До детската градина има градинка, където общо-взето се пренасят всички майки, след като са взели децата си от детската градина. Така че почти веднага си тръгвахме от там. Това беше докато аз го взимах. Напоследък го взима баба му и не знам тя как процедира, вероятно по същия начин.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора