за взимането от градина да питам нещо

  • 1 417
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 506
Като отидете да си взимате детето как процедирате, когато са е заиграло на двора? Изчаквате ли го малко да си довърши играта и учителките правят ли ви проблем за това (в смисъл да настояват веднага да си тръгнете)?

# 1
  • Мнения: 1 771
Оставаме известно време.
Учителките нямат нищо против.

# 2
и ние оставаме ,ако не бързам! не правят проблеми .

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
напротив, точно обратното, молят ме да не си тръгвам.

# 4
  • Мнения: 11 607
Зависи от учителката... По принцип винаги с едната се разбирам повече, т.е. тя е добрата... Та ако е добрата на работа - съм изпращала всички деца, един вид загори тенджера, но ако е лошата - общо взето делово - взимам си детето, редовните реплики и си тръгвам..... А и ако е хубаво времето и знам коя учителка е на работа(добрата извежда децата по-често)- съм отивала и по-късно да ги взимам. А и децата като пораснаха са ми го казвали - не ме взимай от първите,че да поиграя.....

# 5
  • Мнения: 2 792
 Никога не е имало проблем или си тръгваме веднага, или оставаме дори и след като се прибере групата, не съм обръщала внимание, не е било от значение.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Няма проблеми - ако не бързам, оставам децата да поиграят. И зависи от учителката или си говоря с нея или не(с едната не ми върви приказката).

# 7
  • Мнения: 14 133
Никога не е имало проблем или си тръгваме веднага, или оставаме дори и след като се прибере групата, не съм обръщала внимание, не е било от значение.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 389
Зависи от правилника за вътрешния ред на детската градина.В началото на годината подписвахме декларация ,че сме запознати с него.Една от точките беше "След вземането на децата, родителите са длъжни да напуснат двора на детската градина."

# 9
  • София
  • Мнения: 981
Ако децата са навън и аз случайно отида преди 17ч.,започва едно тръшкане и викане "Не искам да си тръгвам,тъкмо си играем."Случвало ми се е да чакам повече от половин час.Затова вече ходя към 17.30 и прибирането е по-лесно.

# 10
  • Мнения: 6 029
Никога не съм оставала.... Теди винаги бърза да си тръгне, щото умира от глад.

# 11
  • Мнения: 953
Малката, като ме види толкова се е затъжила за мен , че оставя игрите и веднага тича  да ме прегръща и си тръгваме, но не към къщи, а на разходка.  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 364
Ако не бързаме оставаме

# 13
  • Мнения: 4 451
Ние си тръгваме веднага, защото малката като ме види и първата и дума е да я водя на кафе. На мама кафеджийката. hahaha Но по принцип в нашата градинка няма проблем да оставиш детето да си поиграе още малко и да го почакаш.
И при нас е така. Когато е на работа добрата госпожа, я взимам по-късно от градинка. Но, когато е другата, си я прибирам първа, защото вече си имахме разправия за това, че ми бие детето, защото не щяло да спи на обяд Shocked.

# 14
  • Мнения: 1 311
До детската градина има градинка, където общо-взето се пренасят всички майки, след като са взели децата си от детската градина. Така че почти веднага си тръгвахме от там. Това беше докато аз го взимах. Напоследък го взима баба му и не знам тя как процедира, вероятно по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт