за6то трябва да го взимам по-рано от края на раб. време?

  • 2 131
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
 hahaha hahaha
и ние оставаме ,ако не бързам! не правят проблеми .


бия те по точки, аз родих на 12, ти на 14 - доста си позакъсналя малко Crazy
скоро ще ставам баба, а съм едва на 30 Flutter

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 890

Ей това напълно ме убеждава, че сержанта яко го гони пубертета  Mr. Green

# 17

Ей това напълно ме убеждава, че сержанта яко го гони пубертета  Mr. Green
а аз не мога да разбера вас ,какво ви гони?

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма държавна детска градина с официално работно време до 18.00
Напиши, моля те номера на градината и адреса.
Името на госпожата, която ти звъни по телефона - също.

# 19
  • Мнения: 7 373
е много съм ядосана . проблема е тъкъв- работното време на детската градина е до 18:00  ,а вси4ки ,които могат си взимат децата в 16:30 . на мен не ми е удобно !  какво да направя ? дали да не пусна една жалба ? къде трябва да се опла4а? помагайте! #Cussing out
  За какво ще се оплакваш?! Да си взимаме децата по-късно ли????? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма държавна детска градина с официално работно време до 18.00
Напиши, моля те номера на градината и адреса.
Името на госпожата, която ти звъни по телефона - също.

същото.
Давай координати.

# 21
  • Мнения: 313
Дъщеря ни ходи в такава детска градина. Когато жена ми я прибира към 16:30 ч., малката е едно от последните останали деца от групата й и персоналът прави забележки, че детето се травмирало като го взимаме толкова късно - пищи и плаче за мама като си тръгват другите деца. Препоръката е да си го взимаме по-рано.
Сутрин като се дърпа и не иска да остава в ДГ учителката я успокоява с "мама днес ще те прибере първа"...

ДГ е държавна.

При положение, че са принудили всички родители да си прибират децата по това време + са научили децата да си тръгват тогава, какво може да се направи така, че да не си го изкарат после на детето?

# 22
Здравей, няма какво да се чудиш помече пускаш жалба до директора на детската. Е поне ние така направихме поради същата причинал И молбата беше удовлетворена. Подскажи и на директорката че ти званят непрекъснато и то преди раоботното им време да е свършило. Аз също много се ядосвам   Close - и аз искам да си тръгна по рано от работа но не може като за нас така и тях. УСПЕХ

# 23
  • Мнения: 5 468
Дъщеря ни ходи в такава детска градина. Когато жена ми я прибира към 16:30 ч., малката е едно от последните останали деца от групата й и персоналът прави забележки, че детето се травмирало като го взимаме толкова късно
Че каква е тази ДГ, в която да правят забележки, че жена ти взима детето в 16:30 #Cussing out newsm78? Това късно ли е? Работното им време е до 19 ч., те правят забележка, че се взимало в 16:30. Просто невероятно нахалство!!!
Какво трябва да работи една жена, за да си взема детето в 16 ч. от градина?

# 24
  • Мнения: 7 373
Какво трябва да работи една жена, за да си взема детето в 16 ч. от градина?
Може да работи всичко ,ако си има баба  Mr. Green в друг случай детегледачка или безработен татко. Mr. Green  bouquet

# 25
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Нямах време да прочета цялата тема,така,че ако неволно повторя някого,моля да ме извини.
Та по.темата:Румка,какъв ти е проблема.......Пращаш свекърва си да прибере детето,ако не иска,ти си знаеш....Бой,бой и пак бой Mr. Green

# 26
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

Ей това напълно ме убеждава, че сержанта яко го гони пубертета  Mr. Green
а аз не мога да разбера вас ,какво ви гони?
Критическата Mr. Green

# 27
  • Мнения: 313
Какво трябва да работи една жена, за да си взема детето в 16 ч. от градина?

В нашия случай - нищо...а по принцип нямам идея как става номера, но е факт  newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Сержантът да иде да се прегледа или поне да мине опреснителен курс по български език! По темата: едно време и майка ми водеше децата от групата си в къщи , но чак към 20 часа. Сега май все им се иска да си отидат по-рано. Защо не ги задължат да си тоят в градината и без деца? Нали се плаща за 8 часов работен ден?!

# 29
  • Мнения: 5 362
Не виждам от какво да се оплакваш - те не те карат да си взимаш детето по-рано.
о, напротив! ако остане последен в 17:00 запо4ват да звънят по телефоните!
Я им вдигни един скандал,как така?!?
Говори с директорката,а ако трябва и до по-високо ниво стигни.

Общи условия

Активация на акаунт