Защо затварят ТСМ магазините?

  • 3 460
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Знае ли няккой защо ТСМ магазините поголовно затварят, забелязох вече няколко аут от бизнеса....

# 1
  • Мнения: 467
ааа... това е интересно, незнаех. Ако някой разбере, ще ми бъде любопитно и на мен.

# 2
  • Мнения: 1 002
сигурно , защото не вървят , цените им са прекалено високи за това , което предлагат

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 798
Спряха вноса...защо точно не знам. Сега КЕВ на тяхно място има.

# 4
  • Мнения: 258
Лошо!Имаше хубави неща в тях;складът до мелницата работи(поне за сега) newsm78

# 5
  • Мнения: 259
Зощото Немците ще си отворят собствени магазини в България.

# 6
  • Мнения: 2 657
Лошо!Имаше хубави неща в тях;складът до мелницата работи(поне за сега) newsm78

за този до моста Чавдар ли говориш?

# 7
  • Мнения: X
Защото Немците ще си отворят собствени магазини в България.
Няма такова нещо поне в близко бъдеще. Заради некоректни прекупвачи на стоката. Накратко: австрийски и други фирми купуват стока на едро от ТСМ складовете, изнасят ги безмитно в Австрия (за конкретния случай), внасят ги повторно в Германия и подбиват цените на официалните ТСМ магазини. Peace

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 09:04 от Анонимен

# 8
  • Мнения: 5 790
Спряха вноса...защо точно не знам. Сега КЕВ на тяхно място има.

Я кажи бързо, какви са тези магазини, къде ги има и какво предлагат?

# 9
  • Мнения: 1 299
Аз не съм чувала токова нещо...Отдавна не съм им ходила в склада, но в този, който аз съм била е пълна скръб, народ рови като луд да извади нещо по читаво  #Crazy
А пък на нашата улица има един ТЦМ с много симпатични неща в него...явно са от друг склад  newsm78

# 10
  • Мнения: X
Аз не съм чувала токова нещо...Отдавна не съм им ходила в склада, но в този, който аз съм била е пълна скръб, народ рови като луд да извади нещо по читаво  #Crazy
А пък на нашата улица има един ТЦМ с много симпатични неща в него...явно са от друг склад  newsm78
Презапасили са се просто...

# 11
  • Мнения: 2 829
кофти е това ако стане,,,знаете ли аз си купих формички от тсм--хартиени--за 0.50лв
същите ,,и като брой ги продават в пикадили--за 5,и нещо беше,,е как става тази работа newsm78

# 12
  • Мнения: 1 005
направиха много голям и хубав магазин на околовръстното и един голям склад за на едро в Павлово, та не са съвсем изчезнали

# 13
  • Мнения: 10 563
направиха много голям и хубав магазин на околовръстното и един голям склад за на едро в Павлово, та не са съвсем изчезнали

Моля за по-точни координати   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 423
Тука ги има ТСМ.
Може и до БГ да вкарват вече.
Аз лично не съм проверявала,
щото магазините са ми под носа.

Общи условия

Активация на акаунт