Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 апр. 2007, 13:17 ч.

Дайте пак отзиви за ФДТ Хепи Лайт на Буржоа

• 1 035
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
Пуснах търсачката, изчетох почти всички теми за фон дьо тен-ите, свят ми се зави.  Crazy

Доста честичко се срещаше името на въпросния ФДТ, и все с добро.  Simple Smile

Последно: ДА или НЕ на този ФДТ?  Crazy

# 1
за този конкретно нищо не мога да ти кажа, но и аз поради голямото хвалене на фдт на буржоа се подлъгах и си взех matt lovely. хич не съм доволна Naughty уж е най-покривния им - нъц. въобще не мога да го понасям и мисля да го подаря и да си взема ревлон. от техните не съм чула някой да не е доволен.
иначе от този клас - от мейбълин съм била много много доволна. Peace имат и фактор за разлика от фдт на буржоа

# 2
  • BE, 2260
ДА! На Хепи Лайт.

# 3
за този конкретно нищо не мога да ти кажа, но и аз поради голямото хвалене на фдт на буржоа се подлъгах и си взех matt lovely. хич не съм доволна Naughty уж е най-покривния им - нъц. въобще не мога да го понасям и мисля да го подаря и да си взема ревлон. от техните не съм чула някой да не е доволен.
иначе от този клас - от мейбълин съм била много много доволна. Peace имат и фактор за разлика от фдт на буржоа

какъв на Ревлон??
изивинявам се на авторката но ме заинртигува Heart Eyes

# 4
ColorStay - има и за мазни кожи oil free.малко по-скъп е около 18-20 лв.

# 5
  • Варна
А как точно изглежда лицето, намазано с ФДТ със светлоотразяващи частици - блести ли, как, че нещо не мога да си го представя, но ми се струва, че е готино.  Crazy

# 6
  • София
Абе аз ползвах едно лято един на Макс Фактор,Колор Адапт със светлоотразяващи частици и честно казано бях много смешна.Хем бях черна и пак ми стоеше кожата като мазна,нещо не съм очарована.Обаче пък има някои дето стоят много добре.

# 7
  • Варна

Не знам за другите фон дьо тени на Буржоа, но Хепи Лайт има фактор Wink Аз го ползвам от около половин година и ми харесва. Лек е като консистенция, но и покрива добре. Колкото до светлоотразяващите частици - не, кожата не изглежда мазна, а леко сияйна.

# 8
  • Варна

Не знам за другите фон дьо тени на Буржоа, но Хепи Лайт има фактор Wink Аз го ползвам от около половин година и ми харесва. Лек е като консистенция, но и покрива добре. Колкото до светлоотразяващите частици - не, кожата не изглежда мазна, а леко сияйна.

Що не пуснеш една своя снимка за да видя?  Simple Smile

# 9
  • Пловдив
Моя близка приятелка го ползва - кожата й по принцип е смесена, мазна е в Т зоната, бяла е, нямам пъпки или нещо такова.
Винаги като я виждам, кожата и сияе Simple Smile

# 10
  • Варна
Аз ползвам Хепи лайт на Буржоа и съм много доволна и има и защитен фактор 15. Зависи много от кожата как ще го понесе, на някои им харесва на други не.Аз съм ЗА!

# 11
  • Пловдив
наистина си е до кожа - Киса, най-добри отиди в магазина, виж с тестер как ше ти стои и сама прецени Simple Smile

# 12
  • Варна
наистина си е до кожа - Киса, най-добри отиди в магазина, виж с тестер как ше ти стои и сама прецени Simple Smile

То е ясно, обаче си мисля нещо, като отида в магазина, аз ще съм с ФДТ по лицето си.

Как точно пробвате вие, като вече сте гримирани, че аз нещо вече не мога да си представя да тръгна без ФДТ - нямам равен тен, тук-таме червени петънца от едновремешни пъпки.

До скоро си мислех кожата за смесен тип, но напоследък вече не знам каква ми е - много ми се изсушава на места, но заедно със това и пъпки ми излизат, основно около цикъла.  Crazy

И въпреки всичко, не искам ФДТ да е много покривен.  Thinking

# 13
  • Пловдив
Киса, аз ходя в магазина без фдт, точно защото искам да пробвам на място.
Срам не срам - моята кожа е ужасна, имам румени бузки, петънца някакви, абе ужасна работа и без фдт съм много зле - ама имам голям магазин за козметика наблизо и някак си го преживявам, притичвам на две на три, с голеи слънчеви очила Crazy
Пъпките около цикъла не са определящи за типа кожа, на всички ни излизат пъпки по това време:
Смесена кожа знаеш какво е - мазна в Т зоната, суха на бузките.
Нормалната си е нормална, а мазната е мазничка навсякъде. Проблемната е с пъпки и комедони, акне.
Този на Буржоа е хубав точно защото заличава сухите места - аз понякога имам нещо като лишеи по бузките - и този фдт (моят е същият, но не хепи, а другия...не помня как се казваше) ми действа като крем, освен че заличава.

# 14
Аз ползвам Хепи лайт на Буржоа и съм много доволна и има и защитен фактор 15. Зависи много от кожата как ще го понесе, на някои им харесва на други не.Аз съм ЗА!

newsm10

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт