Дали посягат на децата ни???

  • 3 321
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Възможно ли е лелките в яслите и детските градини да посягат на децата ни??? ThinkingДъщеря ми е от 5 дена на ясла и снощи я попитах какво правят лелките когато е на яслата и тя ми отговори "бий - бий".Аз я попитах"Къде те бият мамо? "  "гавата" и ми показва.Наистина са мънички и си измислят доста неща , но смятам ,че трябва да обръщаме внимание и да вярваме в думите на децата ни.Мисълта ,че някой може да и посегне ме побърква и озлобява много , най лошото е ,че немога да разбера дали е така.Когато я взех от яслата вчера имаше мъничка раничка на главата и естествено лелките незнаят от къде е  CloseКак да постъпя за да разбера дали е истина? просто незнам  ooooh!

# 1
  • Мнения: 315
И моят син се е оплаквал че госпожата го бие в главата ,а иначе като ме види е самата любезност.Ако измислиш начин да разбереш истината сподели го .

# 2
  • Мнения: 114
Два дена подред стоя пред вратата на стаята и слушам как се държат лелките /те естествено не знаят ,че съм там/.Единият път чух как се развикаха като последни махленки на едно детенце,разбира се това е нищо пред нещата коита се случват през целият ден там.Какво е това ,ние трябва да  следим поведението на тези лелки като тайни агенти направо съм възмутена.

# 3
  • Мнения: 2 722
Записвам се за да следя.
Дано някой измисли начин как да разберем сами - все още не знам до колко мога да вярвам на думите на моето дете, а в градината никой няма да си признае доброволно.  Confused
А че крещят като изтървани това си е факт - още от двора се чува. За речника им - думи нямам понякога. Опитвам се да им влезна в положението ама не се получава - като не им достига нерва за да работят там да не работят.

# 4
  • Мнения: 2 237
Дано малчуганите наистина си измислят,че иначе лошо.....

# 5
  • Мнения: 114
Дано малчуганите наистина си измислят,че иначе лошо.....

Оххх и аз на това се надявам  ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 406
има такива, които посягат, има и такива, които са нормални...
важно е да изясниш на лелките, че малката ги клюкари, да им вземеш страха. щом си ги чула да крещят- отвори вратата и ги питай налага ли се с този тон да се контактува с почти бебета!!!!

# 7
  • Мнения: 114
има такива, които посягат, има и такива, които са нормални...
важно е да изясниш на лелките, че малката ги клюкари, да им вземеш страха. щом си ги чула да крещят- отвори вратата и ги питай налага ли се с този тон да се контактува с почти бебета!!!!

Ами е ако е измислица на дъщеря ми и аз им взема страха , после ще я нарочат и наистина ще бъдат злобни .Така си мисля поне.

# 8
  • Мнения: 4 965
"Най-страшното" нещо, което съм чувала от децата си е, че веднъж госпожата станала лоша и тропнала с ръка по масата, защото всички дечица крещяли  Sunglasses. При това бяха много впечатлени - т.е., ако е имало нещо по-сериозно, досега да са казали 100 пъти. А и казват, че много обичат госпожите (дори няколко дечица от групата наричат едната леля "мама Вера" - никой не ги е учил да й казват така, което ми говори само положителни неща).

# 9
  • Мнения: 5 362
Дано малчуганите наистина си измислят,че иначе лошо.....
Peace
Досега не ми е казвала подобни неща,дано и никога не чувам!Аз съм доволна от яслата ни и най-вече от лелките там,но знае ли човек,....все си имам едно на ум.

# 10
  • Мнения: 953
Моята е по-голяма и мисля, че не ме лъже. Онзи ден ми кажа, че госпожата набила две от момченцата в градината, а нея я наказала с лице към стената, защото говорела.

# 11
  • Мнения: 114
Моята е по-голяма и мисля, че не ме лъже. Онзи ден ми кажа, че госпожата набила две от момченцата в градината, а нея я наказала с лице към стената, защото говорела.

Леле УЖАС  Shocked Когато децата са по големички и ходят на градина  е по лесно защото си казват , но тези мъничките в яслите , там е трудна работа.

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 381
Все си мисля, че щом детето говори за "бой" има нещо вярно Thinking Едва ли току-така ще подхване тази тема, щом боят не е ежедневие за него / нея Stop Тъй, че ми звучи много подозрително. Защо не разпиташ други майки на деца от вашата група?

# 13
  • Мнения: 114
Все си мисля, че щом детето говори за "бой" има нещо вярно Thinking Едва ли току-така ще подхване тази тема, щом боят не е ежедневие за него / нея Stop Тъй, че ми звучи много подозрително. Защо не разпиташ други майки на деца от вашата група?
С двама съм говорила и казват ,че са много доволни ,но и те едва ли има начин да разберат как стоят нещата.Когато вземат децата от яслата ,повечето случаи са бащи ,с едни дебели вратове,идват с едни огромни джипове и ако разберат нещотакова предполагам ,че  лелките ще хвърчат.НО пак казвам , че докато не чуеш и не видиш няма как дъ бъдеш сигурен.

# 14
  • Мнения: 14 133
има такива, които посягат, има и такива, които са нормални...
важно е да изясниш на лелките, че малката ги клюкари, да им вземеш страха. щом си ги чула да крещят- отвори вратата и ги питай налага ли се с този тон да се контактува с почти бебета!!!!

Общи условия

Активация на акаунт