Зъболекар

  • 1 140
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Болката е по-опасна от упойката, никой зъболекар няма да сложи опасна упойка. Е, поне така си мисля.  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
За бременни слагат малко упойка и няма никакъв проблем.

# 17
  • Мнения: 4 555
Ох, не можах да мина без да му кажа, понеже кариесът се оказа пулпит и сега съм с арсен. Голям страх брах заради този арсен, питах 4-ма различни стоматолози и всички ме увериха, че няма проблем.
Обаче зъбът не спира да ме боли вече два дни след слагането на арсена, ако и утре не спре, ще се обадя да питам доктора дали е нормално.
Ей, направо не се търпи това  Close

# 18
  • Мнения: 268
Не се притеснявай и ако ти се налага да идеш на зъболекар, по-добре го направи. Аз ходих в 6-я месец. Моята зъболекарка не ми сложи упойка и въпреки това действаше толкова внимателно, че почти не усетих болка, а много се бях напрегнала предварително. Та тогава зъболекарката ми каза, че най-безопасният период за лекуване на зъб по време на бременност е между 4-я и 6-я месец. Но най-важното нещо е да се довериш на зъболекаря си - това са стандартни манипулации, почти невъзможно е да засегнат бебечто ти по някакъв начин. Имам приятелка, на която й цепиха венеца в 9-я месец, защото болен зъб беше направил гноен джоб. Тя милата страдала няколко месеца и не смеела да иде на зъболекар. Накрая все пак седна на стола, ама що мъки беше изтърпяла до този момент. Сега гушка една сладка принцеса и съм сигурна, че  е забравила, че е ходила на зъболекар по време на бременността.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 407
Май само упойката.И аз го посетих 2 оъти заради кариес и мина всичко добре.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Само упойката е по-опасна.

# 21
  • Мнения: 1 008
Аз сьм бременна в края на 7 месец и онзи ден се наложи да ми извадят кьтник. Стана с упойка(то толкова крьв изтече,че без упойка би било невьзможно), когато упойката започна да ме отпуска умирах от болка и 2 дни сьм почти само на кисело мляко и течности. Днес сьм по-добре,но не мога да кажа,че болката е отшумяла.

Общи условия

Активация на акаунт