Отзиви за ето това

  • 9 073
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Този точно нямам, но имам този http://www.4fitnessbg.com/shop/product/view/648.htm който върши същата работа. Мъжа ми е много доволен от него. На мен не ми стегна коремчето защото ме мързи да го ползвам.

От този сайт ли си го поръчахте? Rolling Eyes Защото тази цена 19 лв ми звучи смешно малко. Shocked

# 16
  • Мнения: 6 958
Междудругото сега разгледах обстойно уреда и сайта, имам една питанка, ако си го поръчам от там как става... Звъня на тел., или пиша на майл и плащането по интернет ли става или при доставката на уреда?!? Опитвам се да намеря отговор на тези въпроси, но гледам доста неорентирано в сайта им честно казано...  Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

Този уред определено е много добър!

# 17
  • Мнения: 238
и аз май се зарибих,защото съм пробвала такъв уред и ми беше наистина доста лесно.пък и на този цената му е страхотна.
Ако правилно съм разбрала от сайта точно за него доставката ще е под 4 лева.

Ако някой е поръчвал вече от там или го направи нека даде повечко инфо   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 916
Някой поръча ли вече?

# 19
  • Мнения: 4 053

на мен ми приличаше на гердан,
и за това ви питах,та не можех да си представя как става,
малееееееее,как се изложих Crazy Crazy Crazy

# 20
  • Мнения: 238
има и адрес в саита.дали имат там магазин от които можеш директно да си го купиш ? 


4 Fitness - спортният интернет магазин,
ЕТ "Светослав Мартинов - 4 Фитнес",
Адрес: София 1592, ж.к. "Дружба - 1"
Телефон: (+359) 0896 859 754, (+359) 0887 372 420
е-mail: contacts@4fitnessbg.com

Банкова сметка:
Банка: ПроКредит Банк АД
BIC/SWIFT: PRCBBGSF
IBAN: BG63 PRCB 9230 1013 6054 16

# 21
  • Мнения: 6 958
Самата процедура чрез поръчка по Интернет, някой може ли да я обясни?

# 22
  • Мнения: 1 169
Междудругото сега разгледах обстойно уреда и сайта, имам една питанка, ако си го поръчам от там как става... Звъня на тел., или пиша на майл и плащането по интернет ли става или при доставката на уреда?!? Опитвам се да намеря отговор на тези въпроси, но гледам доста неорентирано в сайта им честно казано...  Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

Този уред определено е много добър!


Аз си купих он лайн от тая страница въжето за скачане поръчва се като натиснеш върху малката количка за пазаруване и там ти дава да попълниш данни. Плаща се когато ти го донесе куриера

# 23
  • Мнения: 6 958
Аз си купих он лайн от тая страница въжето за скачане поръчва се като натиснеш върху малката количка за пазаруване и там ти дава да попълниш данни. Плаща се когато ти го донесе куриера

Благодаря ти душице, че обърна внимание на питанката ми... А колко време изчака за да ти го доставят?... И още един въпрос звънят ли ти преди да дойдат в кой ден и в колко часа ще пристигне доставката?... Наистина искам да си го поръчам и искам да съм на ясно как става...  Peace

# 24
  • Мнения: 1 169
Аз си купих он лайн от тая страница въжето за скачане поръчва се като натиснеш върху малката количка за пазаруване и там ти дава да попълниш данни. Плаща се когато ти го донесе куриера

Благодаря ти душице, че обърна внимание на питанката ми... А колко време изчака за да ти го доставят?... И още един въпрос звънят ли ти преди да дойдат в кой ден и в колко часа ще пристигне доставката?... Наистина искам да си го поръчам и искам да съм на ясно как става...  Peace
Ами мисля, че моя пристигна след 1 ден или 2 бяха не съм много сигурна, но не повече,
но за час не може да се знае. Не съм се обаждала нито те са ми звъняли  Peace

# 25
  • Мнения: 6 958
Аз си купих он лайн от тая страница въжето за скачане поръчва се като натиснеш върху малката количка за пазаруване и там ти дава да попълниш данни. Плаща се когато ти го донесе куриера

Благодаря ти душице, че обърна внимание на питанката ми... А колко време изчака за да ти го доставят?... И още един въпрос звънят ли ти преди да дойдат в кой ден и в колко часа ще пристигне доставката?... Наистина искам да си го поръчам и искам да съм на ясно как става...  Peace
Ами мисля, че моя пристигна след 1 ден или 2 бяха не съм много сигурна, но не повече,
но за час не може да се знае. Не съм се обаждала нито те са ми звъняли  Peace

Добре благодаря ти!!! После в нащо теми ако си взема ще ви се похваля...  Peace

# 26
  • Мнения: 4 916
... После в нащо теми ако си взема ще ви се похваля...  Peace

Ще чакаме  Peace

# 27
  • Мнения: 6 958
... После в нащо теми ако си взема ще ви се похваля...  Peace

Ще чакаме  Peace

Поръчах го току що, ще ви пиша пак като дойде...  Peace Други навитаци няма ли, да споделяме мнения и впечатления после...  newsm78

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А колко тежи това чудо ? На сайта има калкулатор за цената на доставката. Но трябва да се въведат данни за теглото на продукта. И тъй като аз се намирам в трета зона, да не ми вземе куриерът колкото струва и самия уред ? #Crazy

# 29
  • Мнения: 238
няколко килограма е според мен.до 5   newsm78
утре май и аз поръчвам

Общи условия

Активация на акаунт