Педиатър - трета градска болница - София

  • 101 666
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 565
 Ние сме при д-р Светлана Иванова. Доволна съм от нея, предписва антибиотик само в краен случай. Винаги се отзовава, когато имам въпроси по телефона. Второто ми дете също ще бъде при нея, когато се роди, живот и здраве. Проблемът е, че са претоварени и винаги е лудница.

# 31
  • Мнения: 219
и аз издирвам добър педиатър в 3 градска,ходих при Вълкова и Георгиева,но те имат много пациенти и не приемат повече...
сега не знам кого да ходя да търся? Sad

# 32
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Много жалко миличка че са заети. Опитай при Лора Петрова. Не се отличава като кой знае какъв специалист но се старае. Била мила и си вдига телефона. Не ходи при Бозаджиева или Найденова. Само не при тях. Успех!  Hug

# 33
Майки не се лъжете да записвате децата си при Зоя Найденова,аз я познавам добре. Била ми е на мен лична докторка от бебе сега сам на 24г. имам син на 2г. с тази хомеопатия се е побъркала,за 2-ри път щеше да обарка сина ми. По спешност ако и званите точно когато ви трябва,дсма и е изкючен,на домашният забрави вечер човек да я открие. Синът ми се разболя имаше хрема 2 седм. тя с нейната хомеопатия детето се измъчи,от там получи вазпаление на ушите,ходих при уши,нос,гърло и ми казаха че е за антибиотик,тъй като ушичките са му много възпалени. От там ми казаха доктор Найденова да реши какво да му се изпише и тя разбира се - хомеопатия. Детето се мъчи още два дни докато не почна нищо да му действа,званях и едвам я открих,предиса друго хомеопатично лекарство.Реших на дижурен да го заведем в 3-та гр.тои пак и тои толко разбира предписа му поне 7 неща. newsm78какво да правя...заведохме го пак в Токуда,оправиха го,предписаха му подходящите лекарства,от там в Исул...хората се хванаха за главата..Среден отит да се лекува с хомеопатия.....И от нейното изчакване с тия хомеопатични лекарства детето ми е щяло да получи перфорация на тъпанчето. Първият път така като го бяхме закъсали,малкият имаше повръщане и разтройство тя даваше съвети да го подлагам на диети........след това искаха да го приемат е Инфекциозната кадето е пален ад......и разбира се пак стигнахме до Токуда пак го оправиха там. Сега смятам да отпиша детето си от Найденова,нямам против хомеопатията,но такива възпаления се лекуват само с антибиотик,защото става по зле. Бих ви посаветвала също така,ако имате по сериозни проблеми с децата си търсете услугите на Токуда наи-добрата болница с наи-добрите специалисти,прегледа не е скъп щом се отнася за здравето на децата ви( струва само 25лв.) а докторите ще обарнат заслуженото внимание.

# 34
  • Мнения: 535
Среден отит да се лекува с хомеопатия.....И от нейното изчакване с тия хомеопатични лекарства детето ми е щяло да получи перфорация на тъпанчето. Първият път така като го бяхме закъсали,малкият имаше повръщане и разтройство тя даваше съвети да го подлагам на диети........след това искаха да го приемат е Инфекциозната кадето е пален ад......и разбира се пак стигнахме до Токуда пак го оправиха там. Сега смятам да отпиша детето си от Найденова,нямам против хомеопатията,но такива възпаления се лекуват само с антибиотик,защото става по зле.

Моето дете, а и много други пък, са лекували отити с хомеопатия, така че подобни твърдения са меко казано смехотворни  Shocked не искам да обидя никого... От собсвения ви лош опит с хомеопат не може да заклеймявате изцяло хомеопатията. Съжалявам за неприятностите, които детенцето е преживяло, но може да опитате просто да си потърсите друг хомеопат.

Относно д-р Найденова - точно тя е лекувала отит на детето ми (а и други работи) с хомеопатия. За откриването обаче в спешни моменти, горното мнение е абсолютно вярно, затова и аз също имам друг лекар - хомеопат, все пак не мога да я чакам да ми вдигне телефона 2-3 дни, това е ясно  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 66
 И аз живея в района и търся свестен педиатър. Сега сме при Найденова - отчитам като плюс това, че е хомеопат, но си е доста сопната. Доколкото знам щяла скоро да се пенсионира. Направо не знам при кой педиатър да се запиша след това....

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 06:38 от снежанка

# 36
  • Мнения: 3 500
Д-р Бозаджиева. И аз съм доволна от нея. Понякога не е в настроение и е по-рязка, но като цяло мисля, че е добър педиатър.

# 37
Мамчета здравейте,дайте ми съвет какво да правя,записах бебо на 01.08.08 при педиатър който ми препоръчаха във сливен,след това тя идва като я потърся неми отказва обатче причината е там че не обръща достатъчно внимание към бебо и неми харесва това нещо,Могали до края на този месец да го запиша при друг педиатър,ще ви бъда много благодарна ако знае някой.  newsm78

# 38
  • Мнения: 93
А някой знае ли дали има педиатри в "СВ. София", които да се съгласят да запиша бебето си при тях ?, че тази болница е най-близо в района...! newsm78

# 39
  • Мнения: 1
знам за педиятар в трета градска-др.Трифонова

# 40
  • Мнения: 3 500
"Св.София" е акушеро-гинекологична клиника. Там има педиатри, но те се грижат за новородените и до колкото знам не правят консултации. Може би повечето от тях практикуват като педиатри, като дават дежурства в други болници.

# 41
  • Мнения: 93
Да, благодаря ти Noli , найстина е така аз също проверих ...

# 42
  • Мнения: 117
В Красна поляна в МЦ Медик (до пощата) има две педиатърки Мицева и Райчева, не са идеални, но са много по добре от тези в трета градска. Мицева има добра организация на работа, винаги е внимателна, като недостатък мога да каже, че се презастрахова и веднага изписва лекарства, съответно АБ.

# 43
  • Мнения: 93

Цитат
В Красна поляна в МЦ Медик (до пощата) има две педиатърки Мицева и Райчева, не са идеални, но са много по добре от тези в трета градска. Мицева има добра организация на работа, винаги е внимателна, като недостатък мога да каже, че се презастрахова и веднага изписва лекарства, съответно АБ.

Lamby
извиняваи много, но аз съм на квартира тук, все още не зная много неща,  това близо ли е до последната спирка на трамвай номер 10 ? От там мога ли да стигна пеша до въпросното място или трябва с някакъв транспорт ?

# 44
  • Мнения: 117
МЦ се намира след пазара Красна поляна по булеварда. Може да се ползва абтобус 77 за 3 спирки или за 15 мин. пеша в квартала.

Общи условия

Активация на акаунт