Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 апр. 2007, 18:26 ч.
  • Преглеждания  824  Мнения  12  Онлайн  1
Отговори
  • Варна
От кога могат да почнат да се дават пилешки дробчета (вече е захранена с пилешко месо) - естествено ще бъдат добре пасирани?

Реклама
# 1
  • Paris
Аз и досега не съм давала. Нали черният дроб преработва всичко, страх ме е давам, кой знае какви токсини може да съдържа.

# 2
  • София
След 2 годишна възраст.

# 3
  • В страната на чудесата.
Аз и досега не съм давала. Нали черният дроб преработва всичко, страх ме е давам, кой знае какви токсини може да съдържа.

Peace

# 4
  • София, на брулени хълмове
Ако са от домашно пиле, което си сигурна, че не е хранено с антибиотици може да даваш след 1 год.
Ако са купени дробчета не трябва изобщо да се дават на деца. То и ние не бива да ги ядем, защото са пълни с токсини, но аз много обичам  Embarassed, та от време на време хапвам, но на Малчото не давам.

# 5
  • Джакарта
Аз лично не съм давала и не мисля да давам. То аз не ям, въпреки че много обичам, а ще давам на детето.

# 6
  • София
И аз не давам.Страх си ме е , признавам си. Rolling Eyes

# 7
  • Бургас
В нашата къща всякакви дреболии не са на почит

# 8
  • София
Момичетата вече са ти отговорили.
Ако дробчетата не са от пиле, за което си сигурна, че не е тъпкано с хормони и антибиотици, по-добре ги избягвай.

# 9
Не съм давала още, защото не успявам да намеря пресни. Но не виждам проблем след годинка да се дават, но най-рано след десетият месец.

# 10
След 10-я месец давам. Rolling Eyes

# 11
  • В квъртала
След 10-я месец давам. Rolling Eyes
И аз така направих Peace

# 12
и аз не съм давала

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията