Пилешки дробчета от кога?

  • 3 959
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
От кога могат да почнат да се дават пилешки дробчета (вече е захранена с пилешко месо) - естествено ще бъдат добре пасирани?

# 1
  • Мнения: 664
Аз и досега не съм давала. Нали черният дроб преработва всичко, страх ме е давам, кой знае какви токсини може да съдържа.

# 2
  • Мнения: 3 760
След 2 годишна възраст.

# 3
  • Мнения: 541
Аз и досега не съм давала. Нали черният дроб преработва всичко, страх ме е давам, кой знае какви токсини може да съдържа.

 Peace

# 4
  • Мнения: 967
Ако са от домашно пиле, което си сигурна, че не е хранено с антибиотици може да даваш след 1 год.
Ако са купени дробчета не трябва изобщо да се дават на деца. То и ние не бива да ги ядем, защото са пълни с токсини, но аз много обичам  Embarassed, та от време на време хапвам, но на Малчото не давам.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз лично не съм давала и не мисля да давам. То аз не ям, въпреки че много обичам, а ще давам на детето.

# 6
  • Мнения: 3 092
И аз не давам.Страх си ме е , признавам си. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 119
В нашата къща всякакви дреболии не са на почит

# 8
  • Мнения: 1 559
Момичетата вече са ти отговорили.
Ако дробчетата не са от пиле, за което си сигурна, че не е тъпкано с хормони и антибиотици, по-добре ги избягвай.

# 9
  • Мнения: 1 353
Не съм давала още, защото не успявам да намеря пресни. Но не виждам проблем след годинка да се дават, но най-рано след десетият месец.

# 10
  • Мнения: 2 631
След 10-я месец давам. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 256
След 10-я месец давам. Rolling Eyes
И аз така направих Peace

# 12
  • Мнения: 2 019
и аз не съм давала

Общи условия

Активация на акаунт