Непоносима коса -как да се справим??

  • 4 791
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Питанката ми е защото напоследък след като родих 2 то си дете косата ми почна много да пада и омазнява #Crazy #Crazy newsm78.Дали от кърменето или от пипса на витамини не знам Shocked.Ползвах маска с костен мозък и плацента и от разни други жени чувам че може и от нея да е било падането на коса.Реших да отида на фризьор да ми я  филират и май направих наи голямата си грешка сега изглежда толкова тънка и непоносима че ми идва да се направя 0 номер.А имах дългичка и гъста коса по скоро косъмът ми е тънък но залъгваще че косата ми е много гъста.Моля ако някой е имал такъв проблем нека да ми каже как да се справя с това и ако е пил нещо да каже какво.
Не вярвам чак толкова да ми влияе кърменето е вярно че  косата дърпала наи много витамини.Предварително  ви благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 510
Съжалявам за проблема ти. Може би косата ти пада във връзка със смяната на сезоните, на мен ми се е случвало през пролетта и есента, но е временно явление и за няколко седмици отминава. Предполагам, че вече си спряла да ползваш маската и на мен ми хрумна, че може да не ти е понесла добре. Във форума на няколко места вече четох, че момичетата са доволни от стимуланта за коса на Икаров, спирал е например косопад след раждане, може да опиташ. А това, че си я филирала не бива да те отчайва толкова, все пак ще порасне и за мен в такъв случай най-добрия вариант си остава кръгла четка и сешоар за повече обем.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Ами първо спри да слагаш маски, те са за увредена и суха коса. Вземи си витамини : Геритамин-нео, Ревалид или други такива, те са за косопад. И за да не ти изглежда тънка и проскубана косата  я подстрижи, ама равна без да я филират.Даже в момента е много модерно на черта.  По добре къса и здрава отколкото дълга и изтощена   Peace

# 3
  • Мнения: 3 886
Ами първо спри да слагаш маски, те са за увредена и суха коса. Вземи си витамини : Геритамин-нео, Ревалид или други такива, те са за косопад. И за да не ти изглежда тънка и проскубана косата  я подстрижи, ама равна без да я филират.Даже в момента е много модерно на черта.  По добре къса и здрава отколкото дълга и изтощена   Peace
Ми така ще напрявя но трябва да я подхраня малко Витаминитв Ревалид от аптеката    въм виждала а   стимуланта за коса на Икаров от къде

# 4
  • Мнения: 1 986
  И продуктите на Икаров ги продават в аптеките Peace

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
Външно за подсилване на косата - Хининова вода - също се продава в аптеките  Peace

# 6
  • Мнения: X
Филирането за мен е голяма грешка- докарва ти цъвтеж, а стои единствено на много гъста и дебела, неукротима и права коса. Ревалид ми помогна за ноктите...за косата не помня. Сега пия Герикапс и съм доволна Heart Eyes
Можеш да втриваш в корените и хининова вода (на Адда е добра) Hug

# 7
  • Мнения: 311
Косопада спира моментално след 2-3 маски с хума+оцет.Пробвах го в същия период след раждането-действа. Peace

# 8
  • Мнения: 230
Себорал форте. Продава се в аптеките. Струва по-малко от 2 лева. Там пише как се ползва. Заздравява косата. Ако постоянстваш, ще бъдеш доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 765
Препоръчвам ти с две ръце - Bain De Force (Ciment )  от серията на Kerastase Resistance.

Имах невероятно изтощена, накъсана, тънка коса, но не исках да се постригвам късо.

С шампоана и маската от тази серия, косата ми само за 2 месеца в състоянието на косата ми имаше видим ефект.

Серията Цемент е разработена за много изтощена коса. При такова положение- косъма става кух, а тази серия възстановява структурата му.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 160
Препоръчвам ти с две ръце - Bain De Force (Ciment )  от серията на Kerastase Resistance.

Имах невероятно изтощена, накъсана, тънка коса, но не исках да се постригвам късо.

С шампоана и маската от тази серия, косата ми само за 2 месеца се възстанови в нормални граници.

Серията Цемент е разработена за много изтощена коса. При такова положение- косъма става кух, а тази серия възстановява структурата му.  Peace

Малко оф : А къде продават продукти на Kerastase Resistance??   Чувам страхотни отзиви за тях и искам да си купя. А като цена как са?? Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 7 765
Продукти на Kerastase продават в студио " Кало ".

Ето сайта им и адресите на салоните - http://www.kalohairstudio.com/bg/Saloons/

Около 60 лв. ми излязоха шампоана и маската.

# 12
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Прави си и домашни маски

# 13
  • Мнения: 3 886
Прави си и домашни маски
Казаха ми  МАС,ГАЗ и ОЦЕТ също и
урина  има ли ефект newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy

# 14
  • Мнения: 2 414
Продукти на Kerastase продават в студио " Кало ".

Ето сайта им и адресите на салоните - http://www.kalohairstudio.com/bg/Saloons/

Около 60 лв. ми излязоха шампоана и маската.
Az sam chuvala che samo shampoana e okolo 30 lv Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт