Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мисля да пусна тази темичка, за да си кажете мнението за изложението и дали някой мисли да го посети! Аз лично ходих последните 2-3 пъти и не беше лошо:) Имаше някои много интересни неща и нови фирми за кометика, което е най-хубажото  Party
Цитирай

Не съм ходила от 3 г сигурно. Кога ще бъде изложението? Ако намеря време, бих отишла.
Цитирай

Четох, че е този уикенд от 13 до 15 април (в НДК), но не знам какво им е работното време Smile
Цитирай

Пазарджик

Бих искала но няма как! TiredНикога не съм ходила вероятно е много интересно!
Цитирай

София

Ами ходила съм 2 пъти, но ми е много селско. пък и в това НДК като се напъхат хиляди хора, няма измъкване. Така че мисля да пропусна тази година, така или иначе не е нищо особено. За мен поне Laughing
Цитирай

София

Да, сигурно ще разгледам .
Цитирай

и аз мисля да ида,,ако ми остане време де Winkходила съм преди 4 години,,,и имаше интересни неща,,показват новите продукти,,но,,много народ,,,
Цитирай

weltweit

Ами ходила съм 2 пъти, но ми е много селско. пък и в това НДК като се напъхат хиляди хора, няма измъкване. Така че мисля да пропусна тази година, така или иначе не е нищо особено. За мен поне Laughing
Селско си пада наистина  Sick Фраш,няма въздух, пък и не е кой знае каква арена на красотата, да не говорим, че има само щандове на Рефан, Дева, Арома, Нивея и прочие който не харесвам особено ooooh! Не съм ходила поне от 2 или 3 години и не мисля, че съм изтървала  Thinking та не няма да ходя  Stop
Цитирай

в мъжки прегръдки

Мисля да отида ако тате и син се съгласят да се гледат сами. Но честно казано досега не съм си купувала нищо необходимо от там. Най-много някоя ненужна козметика само заради промоцията. Но пък ми действа много добре като отпускаща терапия да се разходя малко сред красота далеч от памперси и работа.
Цитирай

София

Никаква "Арена на КРАСОТАТА" не е това - някакъв битпазар е по-скоро.Вкупом сума фирми, производителки на евтина козметика и тук-там някакви продукти, които тематично хич не се вписват в изложението.Тарапана.Смрад.Крадци.
Абе, селения до шия.
Цитирай

Перник

Не, не си струва.
Цитирай

Пловдив

Никаква "Арена на КРАСОТАТА" не е това - някакъв битпазар е по-скоро.Вкупом сума фирми, производителки на евтина козметика и тук-там някакви продукти, които тематично хич не се вписват в изложението.Тарапана.Смрад.Крадци.
Абе, селения до шия.
Peace
Цитирай

далече от морето

Абе, селения до шия.

на същото мнение съм
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.