Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами, помагайте пак Praynig!
Искам да взема за в къщи на мен и на децата от тези сандалки-чехли, а и ги видях във вип брадъра....къде мога да ги намеря?!?!
За това става въпрос:

« Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 13:45 от valia77 »
Цитирай

На племеничката ми купиха подобни от Метро и в Мадъркеър или Премаман в каталога ги видях,ама не помня  newsm78
Цитирай

mimozata, в Премаман ще отида да проверя, ами каталога на Мадъркеър къде мога да го видя?
Цитирай

Аз като си купувах едната количка исках и една рокля,но я нямаха в момента ,нямаха и новия каталог та поръчах да ми го пратят по куриер.Не само,че не забравиха,ами и за роклята помнеха ,обадиха се да ми кажат,че не са получили,но каталог ще ми пратят.Много ме впечатлиха.Даже количката я поръчах от този на Леге,а за рокля питах в този в МОЛ-а.
Като ми минат ангажиментите ще проверя и двата каталога и ще ти пиша къде е било.А в Премаман ги няма в м-на във Варна,където и да съм ги видяла не е било на живо.
Цитирай

София

Такива чехлички видях в "Happy land" на бул.Черни връх! Peace
Цитирай

София

Видях ги вчера в СитиЦентър, мисля , че на етаж 0 или -1, в магазин Хот-Спот май се казваше.
Цитирай

А някаква ориентировъчна цена да ми кажете, че дочух, че 120 лв. били  #Crazy....а това ми се вижда множко за домашни чехли....
« Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 17:21 от valia77 »
Цитирай

София

А някаква ориентировъчна цена да ми кажете, че дочух, че 120 лв. били  #Crazy....а това ми се вижда множко за домашни чехли....

В Сити центъра и аз ги видях, детските бяха 59,99 (дано не съм излъгала). Големите изобщо и не ги погледнах. Колкото и да са модерни, толкова пари за галошки ми се струват много.
Цитирай

Благодаря на всички за отговорите  bouquet!
Вече съм поръчала 3 чифта чехлички, но от чужбина и др. месец ще са при мен........
Цитирай

София

Току  що ги видях в Уайкики на Алабин. Струваха 60 лв. Аз лично не бих дала толкова пари за отливка от гума, но явно има интерес.
Цитирай
аз моите си ги купих от Сащ, но да ви кажа много са удобни. Мернах някъде по пиротска подобни, но не на марка кроки а обикновенни и бяха по 15 лв.
Цитирай

София

В Бокал имаше детски по 10 лева.
Цитирай

По морето е пълно с тях. На всяка сергия са. На мен лично ми изглеждат ужасни. Нещо между галош и холандско събо, но с дупки  #Crazy
Цитирай

Моля модераторите да заключат темата, т.к. е вече изчерпана...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.