Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 750
Я стига  Naughty  Нищо ми няма и няма за какво да се успокоявам.
Момиче ми е показвало как ноктите са й станали жълти от цигарите. Не си измислям  Naughty  Кво ме нападате и аз не знам. Нищо не съм ви направила.... То човек не може да се изкаже.......  ooooh!
Ами като не си особено компетентен по някаква тема си мълчиш.. така мисля аз  newsm78
Просто такива крайни изказвания, които са до голяма степен абсурдни, е нормално да получат същия тип отговори.

# 76
  • Мнения: 6 958
Миррррррррр  Hug Hug Hug Hug Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 4 750
подкрепям   bouquet

# 78
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Е .... Вероятността да изглеждат така е ако въпросните жени пушат усилено от 50 години :>
Черни зъби и жълти нокти може да има баба Яга или някоя жена, която спи с фаса в устата :> От моите познати ( както и аз като бивш пушач) никой не излежда по въпросния начин...
Вярно, че смърди по принцип, ама аз не съм усещала някоя пушачка да ми мирише с "гаден дъх". Явно не сме били в толкова интимна близост  Mr. Green

Спор няма, че естествено! да не се пуши е мнооого по-добре ама и обратният вариант не е толкова трагичен, поне не и в тази възраст, на която сме повечето тук Mr. Green  Мисля, че иначе всеки е наясно с това какво правят цигарите...

В крайна сметка тук се обсъждат не ползата и вредата от цигарите, а що е то цигари и имат ли те почва у диетите.. Или имат ли диетите почва при бившите пушачи...

# 79
  • Мнения: 2 039
Я стига  Naughty  Нищо ми няма и няма за какво да се успокоявам.
Момиче ми е показвало как ноктите са й станали жълти от цигарите. Не си измислям  Naughty  Кво ме нападате и аз не знам. Нищо не съм ви направила.... То човек не може да се изкаже.......  ooooh!
Hug

# 80
  • Мнения: 814
Както посочих  преди пуша с малки прекъсвания доста години. Имам внучка на 1 годинка  и почти два месеца. Не се гордея с това, че пуша, но не съм съгласна, че изглеждам като баба Яга. Щом човек поддържа лична хигиена, едва ли външният му вид ще зависи изцяло от пушенето.  Смея да твърдя, че изглеждам много повече от добре за годините си.
Правя само лунната диета  по - скоро за прочистване  на организма и евентуално за смъкване на някой килограм, въпреки че при ръст 170 св. теглото ми от 64 -65 кг. не е кой - знае колко внушително.
Не препоръчвам цигарите на никого и се радвам за тези, които са успели да ги откажат.
Дано и други да го постигнат.

# 81
  • Мнения: 170
Отказах ги когато забременях.Мисля че всеки сам избира за себе си дали да пуши или не.Понякога така ми се пали хубава цигара, но знам че ако запаля ще ги пропуша пак и пак таралеж в гащите.Предпочитам с тези пари да купя нещо на детето си .

# 82
  • Мнения: 1 339
Предпочитам с тези пари да купя нещо на детето си .

Поздравления за правилния избор  Peace Шапка ти свалям  omm omm omm

# 83
  • Мнения: 82
рЕШИХ И АЗ ДА СЕ ИЗКАЖА ПО ЕмАТА.ПУША ОТ 20 Г. И СЪм ГИ СПИрАлА САмО ПЪрВИТЕ 3 мЕСЕцА СлЕД КАТО ЗАбрЕмЕНЯХ.ТОВА бЕШЕ В ДАлЕчНАТА 1991 Г.ПУША ПО 1 КУТИЯ И мАлКО ПОВЕчЕ.НЕ мИСлЯ чЕ цИГАрИТЕ ПрЕчАТ НА ОТСлАбВАНЕТО.АЗ КАТО ОГлАДНЕЯ И ПАлЯ цИГАрА.ТАКА чЕ НА мЕН СПЕцИАлНО мИ ПОмАГАТ ДО НЯКЪДЕ.ЕХ рАЗбИрА СЕ ОбрАЗНО КАЗАНО.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Да пуша.
Пуша от 15 години.
Пуша около кутия на ден, а ако съм на маса, стават повече от кутия.

Не знам дали помагат или пречат, но когато съм гладна, паля цигара, така залъгвам глада.
Яд ме е, че съм ги научила.
Не мога да ги откажа или поне в момента не съм готова.

# 85
пуша от 15 години по кутия на ден.бях спряла цегарите за 2 седмици благодарение на Табех,но  във времето когато трябваше да паля цигара се хванах,че посягам към храна-от рода на ядки,чипсове ,зрънчо и т.н.В рузултат напълнях за две седмици със 3кг и пак започнах да пуша.И сега не съм слаба и прецених,че ако продължавам да качвам по 3кг на две седмици за 1-2 месеца вероятноста да заприличам на слон е голяма.Но пък завиждам на непушачките за кожата им и въобще,защото според мен има огромна разлика във визията на жени пушачки над 40-5гд и жените на тази възраст които не пушат

# 86
  • Мнения: 406
Майка ми е на 41 и е пушачка от над 20 години като пуши до кутия на ден...
Изглежда ето така:

Никога не е използвала каквато и да е било козметика за лице, независимо че е пушачка и единственото което ползва е тоалетно мляко за да си свали грима...

Така че може би просто си зависи от кожата как щеи се отразят цигарите...  newsm78

# 87
  • София
  • Мнения: 7 794
Абсолютно си зависи от кожата.

Била съм пушачка 8 г. с по 2 кутии на ден, по никакъв начин не ми се е отразило.

Това че си пушач, не означава, че трябва да си като вампир в лицето.  Peace

# 88
може и да си права,но аз съм на 33 и определено тена ми не е много добър.някак си по-бледа и жълтеникава ми е кожата пък и досега не съм виждала пушачка на която бръчките около устата и да  не са по-видими отколкото на непушачка-няма как  -на ден извършваш поне 50 пъти едно и също движение-при всяко всмукване на дима.Жени които изглеждат като майка ти и са пушили почти цял живот са единици.Моите впечатления както споделих и преди са съвсем различни.Особенно съчетанието менопауза и 10 или повече години пушене се отразяват страшно на кожата.

# 89
  • Мнения: 6 958
Че си има своите последствия пушенето, има си ги... Но при всеки изявените или неизявени последици от него са строго индивидувални  Peace

Общи условия

Активация на акаунт