детски клуб за по- големи деца. Препоръчвам го!

  • 4 320
  • 12
  •   1
Отговори
здравейте, мили мами!! Четох много в този форум вашите идеи за рождените дни на децата ви.Предстоеше ми да търся и аз място за празнуване ,а не знаех какво да избера. Детето ..хем вече голямо ..хем не толкова.Станахме на 7г.  Били сме в много клубове като гости и като рожденици ,но все ми струва,че са за много малки деца. И накрая една моя приятелка ми каза за  детски парти клуб "УСМИВКАТА"
в Младост 1.  Доколкото разбрах е почти нов. Невероятно изкараха децата ..страшно съм доволна. Не бях присъствала на такъв детски купон. Аниматорката беше невероятна ..с чувство за хумор..измисляше такива игри ..че на нас  взрастните ни се прииска да играем,направиха дъщеря ми с една прическа..приличаше на фруктиера Grinning Grinning,имаше и кукли..после децата пяха. А като дойде момента за тортата...беше истинска еуфория..толкова тържествено,толкова хубави думи каза това момиче..аз наистина се развълнувах.Исках да го споделя с вас ,защото знам ,че за по- големите деца...ако може така да ги наречем ,няма много такива места. Самото помещение също е много ..артистично..има вкус там..не е стандартно...хареса ми ..страхотно е.Препоръчвам ви го!

# 1
  • Мнения: 2 700
Къде се намира? Имат ли сайт (не намерих нищо в Гугъла)?
Дай някакви координати, моля baby_neutral

# 2
Намира се в  ж.к.Младост1 съвсем близо до Макдоналдс на Цариградско шосе,в един Оранжев блок. Mога да дам GSM- 0899134187. А ето и сайта www.usmivkata-bg.com

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Благодаря за предложението Hug
И аз съм се замислила да празнуваме 7-я РД на Радо в клуб и се чудех къде. Може ли малко инфо за цена, какво влиза в цената и има ли изискване за бройка деца - може би на ЛС, не знам Thinking (в сайта им не намирам цени)

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Дай някакви координати, моля baby_neutral
hahaha Соларис, откъде я извади тази биба Laughing
И аз моля за ориентировъчни цени. Обстановката обаче ми изглежда като за по-малки деца Thinking Все пак най-важното е кой и как ги забавлява, разбира се.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
 Thinking Само се чудя защо ли след като вчера имаше тема за "Оксиния" днес вече има и за "Усмивка".
За незнаещите да кажа, че те са един до друг. В Оксиния също се правят партита и са си някак конкуренция. Може и да съм Тома Неверни, но не мога да не се осъмня на подобни постинги и то от хора с току що направена регистрация.  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 700
hahaha Соларис, откъде я извади тази биба Laughing

 smile3555 сори, търсила съм това  Praynig, ама...  Embarassed
Иначе и на мен обстановката ми се струва като за не чак толкова големи деца newsm78

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Thinking Само се чудя защо ли след като вчера имаше тема за "Оксиния" днес вече има и за "Усмивка".
За незнаещите да кажа, че те са един до друг. В Оксиния също се правят партита и са си някак конкуренция. Може и да съм Тома Неверни, но не мога да не се осъмня на подобни постинги и то от хора с току що направена регистрация.  Crazy


И като знаеш, че "Усмивка" е отворила току-що врати, раб'тата намирисва  Sick

# 8
Или не търпите някой новорегистриран да дава мнение,или търсите под вола...динозавър Shocked,което ми се струва доста посредсвено.Аз просто споделих с вас впечатленията ми от един прекрасно изкаран рожден ден. Това е! А който иска нека търси друг смисъл в думите ми. АЗ не си получавам заплатата нито от" Усмивката" нито от "Оксиния". Мнението ми е породено от положителна емоция,а не от комерсиалност!

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние сме длъжни да се съмняваме...
Понеже си "прясна" птица тук, та не знаеш какви прелитат.  #2gunfire

Ако е истина това, което споменаваш в посл. си пост, то моля - извини ме  Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 27
Ей,момичета не мога да разбера какъв е проблема.Аз влизам рядко за съжаление,но и друг път съм писала за "Усмивката".Аз също празнувах там РД на сина си.Препоръчах го и сме били и на други партита там.За мен е най-добре изкарания празник от години на сам.Не съм виждала толкова професионално изпълнение.И също не съм на заплата там или в "Оксиния".  LaughingНе виждам каква конкуренция може да има...Аз всъщност бях тръгнала за там,защото преподаваха на детето в дет.градина и знаех,че са професионалисти .И сега го твъдя,че чуждоезичното им обучение е на ниво.Но за съжаление обстановката за детско парти не ми хареса.Малко е тесничко за повече деца.Писах и преди,че разбрах за "Усмивката",че собственичката е куклена актриса.Децата бяха във възторг.Ние си поръчахме и клоуни.С една дума беше супер....Даже бих казала,че на фона на другите парти клубове е по-пригодено за по-големи деца...Конкуренция така или иначе има в цяла София.Всеки има право на избор.Успех!!!!!

# 11
  • Мнения: 5 468
Ние сме длъжни да се съмняваме...
пост, то моля - извини ме  Hug  bouquet
Crazy Laughing Всички са виновни до доказване на противното!!!

Иначе има нужда от такива теми, за да се ориентираме по-добре, като имаме празници. Онзи ден празнувахме нашия РД в едно детско клубче в Люлин 9 - Бам-Бам. Ами отвратително, да ви кажа. Онази собственичка ли беше, не знам... намръщена, за дума - жълтица Tired, ако я питаш нещо, ти отговаря така, че се чувстваш виновен. Тортата, която ме накара да поръчам от там, беше ужасна, уж плодова, а отгоре няколко увехнали кивита и ягоди, отстрани портокали... вътре само масло и 2 сухи блата Sick - 33 лв. Игри за децата - никакви. Нещо чух, че вътре играли на мишки, около 5 мин... На нито една снимка ги нямам събрани децата, правейки нещо, пеейки или каквото и да е, само да личи, че са там да празнуват нещо. Докато ти направят едно капучино да пиеш, можеш да родиш... Гери на всичките снимки е без усмивка. Личи, че не се е забавлявала. Не както и по другите рождения дни, на които са я канили. Да не говорим пък, че никой не си е правил труд да ги рисува или нещо подобно..., това щеше да бъде супер лукс, за който ние не бяхме достойни Whistling.

Та има нужда от такива теми, но важното е да са от доволни родители или гости, а не от собствениците на заведенията Laughing.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 724
тази усмивка има ли градина?
вътре изглежда като за 3 годишни, защо го препоръчвате за по-големи?

Общи условия

Активация на акаунт