Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора
Здарвейте мамчета.Голям кахър имам.Снощи мойта щерка е седнала на дъвка някак си/за което съм виновна аз /Вместо да ги хвърля ги слагам на всевъзможни места.После я взех в скута си и стответно тя се размаза и върху мен.В резултат и неъните и моите дънки са омазани и аз не знам как да я махна.Слижих дрехите във фризера/така ме посъветва приятелка но не се маха/Някой може ли да ми даде съвет Mr. Green
Цитирай

Пробвай с гореща ютия, но между дрехата и уреда сложи памучен плат. Мини няколко пъти докато остане чист. Аз съм пробвала и двата начина - със замразяване и с гладене. За първия дъвката трябва да е в по-дебел слой за да се разчупи по-лесно.
Цитирай

С гореща ютия, посредата парцал.
Цитирай

СУПЕР ИЗЧИСТИ СЕ.  МНООООООООООГО БЛАГОДАРЯ 35 35 35 bouquet
Цитирай

Малко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на която той си беше сложил дъвката (нямам представа защо  Crazy), стана мазало!  Mad Само с кубче лед се маха!
Цитирай

Малко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на която той си беше сложил дъвката (нямам представа защо  Crazy), стана мазало!  Mad Само с кубче лед се маха!
Peace
Цитирай

Това за леда не го знаех  newsm78

СУПЕР ИЗЧИСТИ СЕ.  МНООООООООООГО БЛАГОДАРЯ 35 35 35 bouquet

Peace
Цитирай

полезна информация! мерси  bouquet ще гледам да запомня и да използвам, когато ми потрябва  Embarassed
Цитирай

1-7 от 7 отговора
NULL