«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 036 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора

¬арна

ћнени€: 170
«дарвейте мамчета.√ол€м кахър имам.—нощи мойта щерка е седнала на дъвка н€как си/за което съм виновна аз /¬место да ги хвърл€ ги слагам на всевъзможни места.ѕосле € взех в скута си и стответно т€ се размаза и върху мен.¬ резултат и неъните и моите дънки са омазани и аз не знам как да € махна.—лижих дрехите във фризера/така ме посъветва при€телка но не се маха/Ќ€кой може ли да ми даде съвет Mr. Green
÷итирай

Ћеви€т бр€г на јрда

ћнени€: 157
ѕробвай с гореща юти€, но между дрехата и уреда сложи памучен плат. ћини н€колко пъти докато остане чист. јз съм пробвала и двата начина - със замраз€ване и с гладене. «а първи€ дъвката тр€бва да е в по-дебел слой за да се разчупи по-лесно.
÷итирай

ћнени€: 1 364
— гореща юти€, посредата парцал.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 170
—”ѕ≈– »«„»—“» —≈.  ћЌќќќќќќќќќќ√ќ ЅЋј√ќƒј–я 35 35 35 bouquet
÷итирай

anywhere

ћнени€: 3 302
ћалко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на ко€то той си беше сложил дъвката (н€мам представа защо  Crazy), стана мазало!  Mad —амо с кубче лед се маха!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 274
ћалко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на ко€то той си беше сложил дъвката (н€мам представа защо  Crazy), стана мазало!  Mad —амо с кубче лед се маха!
Peace
÷итирай

ћнени€: 6 957

“ова за леда не го знаех  newsm78

—”ѕ≈– »«„»—“» —≈.  ћЌќќќќќќќќќќ√ќ ЅЋј√ќƒј–я 35 35 35 bouquet

Peace
÷итирай

далече от «латото на лел€ ;(

ћнени€: 2 591
полезна информаци€! мерси  bouquet ще гледам да запомн€ и да използвам, когато ми потр€бва  Embarassed
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора