Zasto se budime prez no6t???

  • 576
  • 11
  •   1
Отговори
Zdr.sina mi e na 13m. i do tezi dni si spe6e super ot 19.00 do 8.00 neprobudno. Prez Velikden behme na gosti na babata za 3 no6ti i ot tozi moment ve4er u nas ne iska ve4e da zaspiva sam , i poluno6t kam 3.00 kato tazi nost se sabudi i pove4e ot 4as ne iska6e izob6to sam da zaspi,uspokoihme se kato mi zaspa na gardite i to do 6.30 kakvo ozna4ava tova???kakvo da pravia??Strah me e da ne go priu4a da zaspiva samo sas nas ili vav nas

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
За съжаление съвет не мога да дам,а само да споделя,че точно от тази възраст Тери започна с нощните събуждания и така е до днес.Отказва да заспива сама,заспиваме двете и след това я местя в леглото и.Явно се пробужда през ноща,вижда че е сама и се разплаква и хоп пак двете докато заспи.И така до сутринта.И аз ще следя за идеи.

# 2
  • Мнения: 4 447
Нямам опит с големи деца,но според мен нещо го е провокирало да се събужда след като сте били на друго място.Може нещо да се е стреснал Thinking.Виж дане би да му е топло на човечето.Изммий му очичките с опъкото на ръката към челцето.Това е,дано скоро да си спре сам и даси влезе всичко в ритъм! Peace

# 3
  • Мнения: 1 668
Эдрасти, може би на  детето му е било  некомфортно там кодето сте били ,може вътрешно да се е уплашил от нещо, от новото място или от нещо друго и сега да се събужда мислейки ,че е на същото място ,че е сам а може и просто да преминавате преэ някакъв период, но каквото и да е ви пожелавам бърэо да минава и да си спинкате спокойно   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 092
И аз си мисля че може нещо на новото място да е провокирало тези нощни събуждания .
Надявам се това да е само етап , през който преминава детето и скоро отново да си върне здравия нощен сън.  Simple Smile
По друг начин не мога поне аз да си  го обясня. Tired

# 5
  • Мнения: 330
И аз се записвам да следя темата.
Малката също спи неспокойно през нощта, а вече е почти на 1г и 10 м., От няколко нощи не може да заспи до 12 часа през нощта, което за мен е ненормално за малко дете. Буди се няколко пъти и иска да я гушнем а след това с часове стой будна и лежи в ръцете ми.
Просто нямам обяснение за това че не спи.

# 6
  • Мнения: 6 164
Ако е от новото място, сигурно е временно и ще отмине от самосебе си. Криси напоследък често се буди към 3, 4 или 5 ч. и си изкарва по час без да заспи, и аз не знам какво му става, но е от цял месец вече. Поне не е всяка нощ, но има и някои поредни да го прави тоя номер. Tired

# 7
Да но не мога да раzбера, За6то пре3 деня нема никакав проблем сас Заспиването???Заспива си само и си спи си детето по 2 пати по 1 4асДали да не вzема да преместя леглото му пак вав спалнята

# 8
  • Мнения: 4 447
Да но не мога да раzбера, За6то пре3 деня нема никакав проблем сас Заспиването???Заспива си само и си спи си детето по 2 пати по 1 4асДали да не вzема да преместя леглото му пак вав спалнята

МОже би не леглото, ами пробвай като заначало да го приспиваш на място,коетооби1а,с дрфешка ,която обича или с любима играчка. Незнам дали не сте малки затия нощни страхове,но знаели човек... newsm78 Аз, незнайно,защо като малка съм заспивала със шапка,без нея - не, но съм била по-голяма може би 4-5... baby_neutral

# 9
  • Мнения: 1 771
Да разбирам ли, че детенце е на 13 месеца или аз нещо не съм разбрала.
Осен това неспокоен ли е плаче ли има ли признаци на уплаха като се събуди . . .?

# 10
  • Мнения: 58
Ето и от мен един пост в стил "не знам отговора, но да си кажа". И ние си спяхме по цяла нощ от средата на третия до 11-тия месец, когато внезапно започнахме да се будим нощем и да не искаме да заспим пак докато не хапнем (адаптирано мляко). Отначало реших, че се буди от глад и започнахме да даваме по-засищаща храна на вечеря, но нищо не се промени. От време на време пропуска да се събиди няколко нощи подред  и точно се зарадвам и пак се започва. Понякога дори по 2 пъти се буди. Никаква логика не съм намерила до сега (вече 5 месеца) в това кои нощи се буди, в кои часове и пр.

Мога само да кажа - не се шашкай, жалко за неудобството, но какво можеш да направиш. Дано само това да са ви тревогите.

# 11
  • Мнения: 50
Hm tuk i az moga da izkaja mpoeto mnogo stradalno mnenie. MOyat sin nikoga ama nikoga ne e zaspival sam ot 0 dni do dnes 2 i 7 meseca. Kupihme mu strahotno leglo (porche) napravihme mu strahotna staya po negov izbor. E ne i ne lyaga tam az sam s nego zaspiva sled okolo edin 4as hodene po nervite mi (prikazki pesni4ki i kakvo li o6te ne) i spi 30-40min sabujda se i kato vidi 4e me nyama idva si v spalnyata lyaga si m/u men i ba6ta mu i kazva "tova moyto myasto, obi4am te mamo, obi4am te tati, leka no6t" i zaspiva. Taka izkarah az nyakolko meseca mestih go v legloto mu posred no6t stavah po 5 pati probvahme i sas sistemata s revaneto (reve 5 min posle 10 min taka do 1h) mi stana po lo6o taka se iznervi 4e ne iska6e izob6to da spi. I taka se otkazah ot vis4ko sega si spi pri nas kupihme si ogromno leglo po4ti kokoto cyalata spalnya i spim trimata(lo6oto e 4e stavame 4etirima sled mesec). Edin den mnogo nervna se obadi na baba mi za savet kakvo da pravya i tya mi kaza taka "Deteto e malko iska da se gu6ka, gu6kay go sega 4e kato pootrasne ve4e nyama da iska i samo 6te si otide v stayata" E mojebi e prava. Taka nie re6ihme 6te si gi gu6kame pri nas i taka dokato porasnat vse pak nyama ni6to po hubavo ot tova da se sabudi6 sutrin i da pregarne6 malkoto si prekrasno tvorenie. Koeto da otvori o4i i da ti pro6epne "Obi4am te mamo"

Общи условия

Активация на акаунт