Въпрос за предпочитание към храни

  • 1 335
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 406
А бихте ли споделили дали имахте запек Embarassed аз и отпреди съм си така,но сега положението е нетърпимо ooooh!нищо не помага,направо ще се натровя Tired
ами с тия пици как няма да имаш  Laughing по принцип бременните са предлазположени, някой от хормоните действаше запичащо /май прогестерона/. така че трябва да се внимава. хапвай овесени ядки и плодове  Wink
Бе то не е само от пиците..и преди си бях така,въпреки,че обожавах овесени ядки,просто сега е нетърпимо,м/у другото може ли някой да преведе теста,че английскич не ми е перфектен Praynig

# 31
  • Мнения: 3 478
И при мен нямаше промяна, запек също Mr. Green. Един единствен път ми се приядоха едни бонбони, ама цяла седмица ме мъчиха, така и не ги намерих. Иначе освен това нищо необичайно.

# 32
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Две седмици след оплождането (за което още незнаех) много се настървих на солената рибка  Embarassed.Аз по принцип много си я харесвам ама тогава беше нещо невиждано.Всеки ден поне по 200гр.
Мина обаче месец и нещата се обърнаха.Започнах да ям повече сладки неща и всеки ден за закуска татенцето ни носеше по един шоколад.който облекчаваше и гаденето.
Месото изцяло го отказах  Sick,голям зор беше с задължителното му ядене.Мляко и млечни продукти също не ми се ослаждаха #Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 2 819
Като те гледам в кой период си и аз бях така само ми се ядяха зеленчуци и плодове. месо никакво, не ми отваряше хладилника. Обаче после всичко си влезе в релси и всичко хапвах без задръжки, ама наистина никакви. И ето синът ми е жив и здрав и много лаком.

# 34
  • Мнения: 1 097
Аз по принцип ям много вредни неща, пържено, чипс, шоколади всякакви и все "тежки манджи", както ги нарече...
Като забременях ... ядяха ми се плодове, в малки колечества храна... надявах се така да си остане и после  Mr. Green ама не би  Cry Пак ми се тъпче с вреднотии  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 683
Променя се. Постоянно ми се ядяха сочно неща. И с двете бременности.

Общи условия

Активация на акаунт