Формула-1 и екскурзия

  • 4 148
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 235
Моят съпруг е фен на Ферари и почти всяка година ходи на някое от състезанията - в Еврора!
Има си група такива като него с които се организира- все маняци .Още не се е върнал от рейс, но ще се прибере май месец и ще има достатъчно време за организация. Така че ако мъжът ти няма компания , може да се присъедини към тях. така , че обади се по-нататък!

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ОК. Благодарско, момичета...
Той моичкия по цяла нощ играе на Ф1, а в неделя правят състезания он-лайн, после чатят, разбор и т.н  Crazy Та ми каза, че може и там да попита, дали има желаещи...
Остава да доживеем до авгЪст  Laughing

# 32
  • Мнения: 4
Аз имам едно въпросче...ако реша да организирам ходенето на Ф1 до Истанбул през Юли(състезанието е август) ще мога ли да намеря билети Голд...или трябва да се започне по-рано?В смисъл...не сега да си купувам билети и да правя резервации,а през Юли да го направя.

# 33
  • Мнения: 6 892
Относително е, но през юли трудно ще намериш билети. Както например сега няма билети за състезанията през май. Чак за юни има.

# 34
  • Мнения: 11 818
Има ли вече такива, които сте се организирали - билети, резервации.. Чудя се дали не е късно!

# 35
  • Мнения: 6 892
Има ли вече такива, които сте се организирали - билети, резервации.. Чудя се дали не е късно!

Ами ние сме готови с всичко за Германия. Не е късно, зависи за коя писта става въпрос.

# 36
  • Мнения: 11 818
За Истанбул, сега тъкмо проучвам, но ако някой ме светне за нещо конкретно ще съм благодарна!

# 37
  • Мнения: 6 892
За Истанбул, сега тъкмо проучвам, но ако някой ме светне за нещо конкретно ще съм благодарна!
Нещо конкретно за какво? Някаква организирана екскурзия ли търсиш? Или сама/и ще ходиш/те? Билети има, продават се още, не вярвам и да има проблем с хотелите или транспорта.

# 38
  • Мнения: 11 818
Да, организирана екскурзия търся, попаднах на няколко туристически агенции, които организират, но все пак ще се радвам да отидем с някоя препоръчана!  Hug
Билети има. Също ще се радвам тези, които вече са били на пистата да ми препоръчат трибуна в секции Silver 1  или Silver 2. Благодаря!

# 39
  • Мнения: 6 892
За фирма не мога да ти помогна, ние сами ходихме.
А относно местата  Silver 1 са си по-хубави, на мен лично ми харесаха трибуните 7 и 8.

# 40
А някой знае ли дали от Б-я се организират екскурзии за Ф1 до Италия?Ако-да препоръчайте някакво фирма или..нещо друго.Защото с тея чуждестранните нз как ще се оправя!!! Confused

# 41
  • Мнения: 6 892
А някой знае ли дали от Б-я се организират екскурзии за Ф1 до Италия?Ако-да препоръчайте някакво фирма или..нещо друго.Защото с тея чуждестранните нз как ще се оправя!!! Confused
Не знам честно казано, не съм попадала на екскурзия за Италия. Най-много има за Турция, за Унгария май също се намират.

# 42
# 43
  • Мнения: 11 818
Хайде в Истанбул! Wink Вече си платихме билетите и капарирахме екскурзията. След дълго проучване избрахме - http://www.almatour.net/a7/cp/dir/a.jsp?page=14281 а и в тази тема имаше добри отзиви за тях от миналата година, освен това не искат куриерска такса за билетите, която по други агенции варира от 10 до 35 евро на билет!

Общи условия

Активация на акаунт