Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

София, България

Здравейте,
чета редовно тук и искав да ви питам нещо наистина важно. Mr. Green
Има ли шанс да залича първите бръчици около очите с някакъв продукт - или е необратимо?
И по принцип - всичките продукти само предпазват ли или има някои които наистина заличават бръчките?
Цитирай

София, България

толкова ли е труден въпроса? Praynig отговорете ако знаете нещо Praynig
Цитирай

Ми  newsm78 зависи на колко години си - на някои бръчки им се появяват на 22 г., на други - на 28 г., има значение и каква е кожата ти...
Цитирай

София, България

ми мислех да ги скрия - на 27 съм Embarassed
имам вече по 2-3 бръчици около очите и се чудех може ли да ги махна или е невъзможно?
Цитирай

София

Махат се. Особено на тези години. Ако беше на 37 - тогава нямаше как да ги махнеш. Точно за около очите обаче не мога да ти помогна. Ползвам крем за околоочния контур на Галеник с витамини - бръчки там нямам. Може да е от крема. Иначе пробвай Клиник, а за по-ефтин вариант - Ла рош посе имат хубав крем с витамин Ц. Но пак повтарям - нямам опит.
ЗА сметка на това опит имам с бръчки по други части на лицето. Аз пък съм на 25, обаче наскоро ми бяха цъфнали 3 бръчки и то дълбочки - една между веждите, една на челото и една отляво на устните... Те са мимически, което означава, че при мимиките се появяват, но при мен оставаха и след мимиките вече... Атакувах ги злостно - смених си почистващия продукт, минах на по-силен крем и си слагам 2 пъти седмично хидратираща маска. Продуктите действат индивидуално - при мен ефектът се получи с Галеник масажер с витамини (ползвах допреди това Лиерак), хидратиращата маска е на Лиерак.
Цитирай

Варна

Много се усмихвам и от това имах  мимически бръчки около очите (на 22 съм) - помогнаха ми маслата на Икаров - масло от кайсии и от гроздови семки. Нанасям лекичко с пръсти и почиствам с памуче, натопено в розова вода - след около 2-3 седмици, кожата ми буквало се "опъна" и заглади. Сега не го използвам, но при нужда, ще мина отново на импровизираната си терапия Peace
Цитирай

ми мислех да ги скрия - на 27 съм Embarassed
имам вече по 2-3 бръчици около очите и се чудех може ли да ги махна или е невъзможно?

Бих ти препоръчала Юсерин - медицинска козметика. Или Авен. Хубаво е да си направиш серия от една марка - почистващ продукт, тоник, ако има, дневен и нощен крем. Аз съм с Юсерин по съвет на дерматоложката и съм много доволна.
Цитирай
аз съм на 26 и аз имам.
Ползвам на Виши и Галеник като ги редувам.
Но мисля,че докато не кача малко килца и не спра цигарите...нищо няма да ми помогне.
Цитирай

аз съм на 26 и аз имам.
Ползвам на Виши и Галеник като ги редувам.
Но мисля,че докато не кача малко килца и не спра цигарите...нищо няма да ми помогне.

Този начин с килцата отгоре е най-сигурен  Peace дава гарантирани резултати.
Цитирай

Лондон

при мен това с килцата хич не помага.Но ако можеш си купи ампули вит а-по едно време доста четох точно за това и стигнах до убеждението,че това е едно от най,ама най-ефективните средства за борба с тях.Също вит с/ампули пак/.Помага ми и масло от жожоба.Проблемът ми е точно тази прословута бръчка между веждите.Защо спя намръщена нямам идея newsm78.Дайте съвети,моля!Колкото и да е смешно,опитах да си залепям нощем лейкопласт/даааа Laughing/ и ефект имаше,но се притеснявам,че не е хубаво за кожата.
Цитирай

Младост-2

И аз съм много доволна от Галеник- Месажер.  Сега ползвам на Роза Импекс "Ботокс ефект", струва 7,50лв. Препоръките за вит. А и Е също не са за подценяване.
Цитирай

Аз съм много доволна цялостната козметика на Матис, Рок, Авене и Юсерин. Използвам ги отдавна, като ги редувам разбира се, тъй като кожата привиква с едни продукт и нямам бръчки нито около очите, нито около устата, за разлика от някои мои наборнички.
Цитирай

Italy

Проблемът ми е точно тази прословута бръчка между веждите.Защо спя намръщена нямам идея newsm78.Дайте съвети,моля!Колкото и да е смешно,опитах да си залепям нощем лейкопласт/даааа Laughing/ и ефект имаше,но се притеснявам,че не е хубаво за кожата.

и аз имам същият проблем и дерматоложката ме посъветва да си купя Frownies лепенки за ве4ерно време. Те опъват кожата и в същото време възстановяват повредените клетки между гънките.Още не съм си ги поръ4ала, но смятам да си поръ4ам в скоро време. Казват 4е вси4ки в Холивуд ги използват ве4ерно време.
Цитирай

София

Хм... и аз имам вече мимически  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Виждат ми се безкрайно дълбоки !!!  ooooh!  ooooh!

Tired

Моля ви дайте линкове към кремчетата ,з а да видя как изглеждат и да имам представа какво да търся в аптеките.

Може ли и ориентировъчна цена (например за този Галеник- Месажер)?
Цитирай

Plovdiv

Би ли дала повече информация за тези лепенки и откъде ги поръчваш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора