Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Момичета,помогнете... Praynig
от известно време ужасно ме сърби кожата на главата-уж нямам пърхут,но понякога ми се лющи на големи люспи....Случвало ли ви се е ??? ...а как се отървахте от проблема???

Знам,че лавандулата е много подходяща за чувствителни и мазни кожи вкл. и на главата и ще съм ви благодарна ,ако ми кажете за някой шампоан с лавандула

Благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

Пловдив

Шампоан с лавандула незнам. Пърхут нямам, но два пъти досега ми се е случвало да ми се "скапе" косата-сърбежи, стои като немита #Crazy Оправих се с нещо съупер евтино- Себорал форте. Струва под 2 лв.
Цитирай

Варна

А ти нещо слагала ли си си на главата, което може да ти изсуши скалпа...маски, бои...
Цитирай

София

На мен ми се е случвало от шампоан. Много е неприятно. Като смених шампоана се оправих.
Цитирай

А ти нещо слагала ли си си на главата, което може да ти изсуши скалпа...маски, бои...

дааа,страшно я третирах с бои до преди около 2 месеца.Вече съм по-умерена в мацотенето,но явно всичко се проявява сега
Цитирай

Варна

изсушена ти е кожата значи...аз тъй бях прекалила със алкохола в една маска и по същия начин ми се лющеше кожата на главата...ползвах мехлемче но само на местата, които бяха около лицето,а иначе в самата коса нямаше как да се мажа с него...та се намазах само с мед...разтопен...и се оправих...може да пробваш... Peace
Цитирай

Пловдив

Като малка имах някаква екзема от басейн, беше минала и като почнах да се боядисвам, пак се активизира на същото място. Може да разбереш дали е това като си видиш на скалпа дали има червени участъци.

Цитирай

Като малка имах някаква екзема от басейн, беше минала и като почнах да се боядисвам, пак се активизира на същото място. Може да разбереш дали е това като си видиш на скалпа дали има червени участъци.

не нямам червени участъци-цялата ме сърбиииииии Mad
Цитирай

Пловдив

Е, значи още по-добре,че не е това.  Smile
Цитирай

София

Най-добре иди на лекар.Кожните заболявания са много упорити и не минават ако не ги лекуваш правилно.Защо се мъчиш,иди и ще се оправят нещата.Едва ли очакваш някоя от нас да ти помогне наистина. Peace
Цитирай

Здравей! Ако държиш на шампоан с лавандула, има такъв на Johnson`s и наистина е с успокояващо действие. Но не знам дали ще ти помогне. Wink
Цитирай

Варна/Бургас

Може просто да си прекалила с миенето. При мен поне това е ефекта- сърбеж.
Цитирай

Според теб ако мия косата през ден може ли от това да е сърбежът?  Sad Смятам, че ако ми е мръсна главата, ще ме сърби повече.  ooooh!
Цитирай

Пловдивъ

Моят приятел също много го сърби скалпа, но не се лющи чак на големи люспи... Почна да го сърби след като спря Sunsel Blue (или както там се казваше шампоана против пърхут).
Знам, че от себореята се получават големи люспи.  Rolling Eyes
Иди на лекар, вместо да прилагаш самолечение, ако те притеснява много (в смисъл, ако мислиш, че е сериозно.)
 Peace
Цитирай

DE

Момичета,помогнете... Praynig
от известно време ужасно ме сърби кожата на главата-уж нямам пърхут,но понякога ми се лющи на големи люспи....Случвало ли ви се е ??? ...а как се отървахте от проблема???

Знам,че лавандулата е много подходяща за чувствителни и мазни кожи вкл. и на главата и ще съм ви благодарна ,ако ми кажете за някой шампоан с лавандула

Благодаря ви предварително  bouquet

Да не си си изгорила главата с някоя боя??
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора