Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 12 апр. 2007, 17:47 ч.
  • Преглеждания  637  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Някъде под синьото небе:))
  • Мнения: 1 020
Момичета от известнио време вземам фолиева киселина-в процес на бебеправене сме:) , но забелязах от 1 седмица насам , че краката и ръцете ми се подуват. Днес специално ръцете ми -дланите и пръстите са като банички. Възможно ли е това да е страничен ефект от Folacid-a?

Реклама
# 1
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aми в упътването си пише какви са възможните странични ефекти. Ако го няма там като страничен ефект, отиди на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 21 273
Консултирай се с лекар.
Може и да е от ФК/което според мене е малко вероятно/ но от каквото и да е лош признак.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 413
Ето тука едно линкче за състава на фолацид обаче много ме съмнява и мен да е от него:  newsm78
http://www.5040services.com/Folacid_-_400_mcg.htm

Все пак и аз да кажа че е по-добре с лекар да се консултираш за подуването

# 4
  • София
  • Мнения: 1 334
Не е от фолацид-а. Аз през пролетта така се подувам

# 5
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 352
И аз така се подувам пролетта,много е гадно
но не е от фолиевата киселина,вечер трябва много да си почиват вдигнати на високо и ако можеш ги понакисвай и краката и ръцете във топла вода със морска сол,аз така процедирам и ми помага

# 6
  • Мнения: 4 914
Не ми се вярва да е от фолиевата киселина. Peace

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт