Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

Анкета

Кога се празнува рожденният ден?

Въведи твоя глас

София

Исках да е само като анкета...
Цитирай

Аз празнувам по 3 пъти Mr. Green
Сериозно. Веднъж в София, обикновено преди, веднъж в Пловдив с приятели, обикновено на и после цялото семейство (защото рождените ни дни са в една седмица) празнуваме за мен след, на баща ми на, на майка ми преди Laughing
Цитирай

Къде- ако не тук,кога-ако не сега..

Гледам да е на датата.
Може и след това,но знам ,4е не е хубаво преди това.(от суеверие сигурно)
Цитирай

София

След датата!
Цитирай

далече от морето

от 2 години,на моя рд с мъжо отиваме на почивка и там двамата си празнуваме.но тъй като аз съм на 29,а той на 8 следващия месец,на неговата дата празнуваме и двамата с приятели
знам,че не е хубаво да се празнува преди датата
Цитирай

На или след датата.
Цитирай

София

Peace

Цитирай

Е, добре, защо? В смисъл, поверие ли е някакво?
На, ей ме, жива съм. Не съвсем здрава, ама тва не е от датата, ми щото ядох мелба в студа.
Цитирай

Перник

За анкетата  - след датата.Моят винаги го празнувам на самия ден, независимо делник или не.На патерици не обичам да празнувам - минало ми е настроението вече.
Цитирай

най-шареното място

Празнува се деня на разждането. Ден по рано - още няма празник.
Има и суеверие - че може да не се стигне празника.
Но без значение подхода - на деня или след него. Преди това не е ясно какво се празнува. Освен ако не е нощно парти със фоерверки в полунощ Smile
Цитирай

Germany

Ако не може на датата, тогава след нея. Преди нея е малко беzсмислено  newsm78 няма ниЩо обЩо със суеверия, поне zа мен, но преди датата оЩе няма повод zа праzнуване. "Заповядайте на гости, Ще праzнуваме това, че след седмица Ще имам рожден ден" Laughing  Майка ми да не би да е черпила седмица преди раждането ми, че има дъЩеря...не, иzчакала е да се родя и тогава Wink
От друга страна не е чак толкова zле, като се zамисля, може таzи година да zаформя едно градинско парти преz август, послучай това, че преz декември Ще имам рожден ден hahaha Ами тогава е все студено, посред zима и все в къЩи се врем, а някои късметлии, родени преz лятото нямат такива проблеми Wink
Цитирай

най-шареното място

Може, може - английската кралица почти така празнува Smile
Нарочваш си най-слънчевия и прохладен следобед в годината за целта и готово!
Цитирай

София

Peace
Цитирай

След датата!
Представяте ли си (съжалявам за черните мисли), че някой, да го наречем "Х" празнува няколко дена преди рождения ден, и 1 ден преди празника му се случи нещо неприятно (предаде Богу дух, най-меко казано). Много тъпо, нали? А съм забелязала, че често хората умират покрай рождените си дни  Rolling Eyes
Най-добре си е да се празнува на датата, а по-късно пак да се почерпи  Smile
Цитирай

Стара Загора

На или след датата. Не знам точно какво значи, но преди дата се почитат само умрелите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора