Има ли някакво значение за датата?

  • 2 997
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
На датата или както в повечето случаи става след датата - петък или събота Peace
Peace Peace , но и аз знам, че не е хубаво да се празнува преди датата. А и не го правя.  Peace

# 46
  • Мнения: 335
Има поверие рожден ден да не се празнува предварително.

Нищо не се празнува предварително.

# 47
  • Мнения: 3 674
Ами аз търсих  отгвора МИ в анкетата ...но не го намерих  #Crazy А той е " на самата дата"....

По възможност разбира се.Ако няма как...то след  датата.

Не бих  сикала да празнувам преди да съм навър6ила годинките си....това зна4и да се състаря с един ден по-рано...А нееее Naughty

# 48
  • Мнения: 3 880
Ами аз търсих  отгвора МИ в анкетата ...но не го намерих  #Crazy А той е " на самата дата"....
Е, то това е ясно и съвсем нормално (да се празнува на датата)
Мисля, че ако авторът на анкетата беше сложил и такава опция, всички щяхме да натракаме "на датата" и пак нямаше да стане ясно кой как прави, ако дата се падне в неподходящ ден Peace

# 49
  • Мнения: 1 152
Ами аз търсих  отгвора МИ в анкетата ...но не го намерих  #Crazy А той е " на самата дата"....

По възможност разбира се.Ако няма как...то след  датата.

Не бих  сикала да празнувам преди да съм навър6ила годинките си....това зна4и да се състаря с един ден по-рано...А нееее Naughty
Знам, че е най-добре да е на датата. Но поради невъзможнст изобщо не съм го писала като вариант.

# 50
  • Мнения: 3 674
Ами аз търсих  отгвора МИ в анкетата ...но не го намерих  #Crazy А той е " на самата дата"....
Е, то това е ясно и съвсем нормално (да се празнува на датата)
Мисля, че ако авторът на анкетата беше сложил и такава опция, всички щяхме да натракаме "на датата" и пак нямаше да стане ясно кой как прави, ако дата се падне в неподходящ ден Peace
Ясно е и е нормално за някои на самата дата....за други е нормално друго....преди датата.Хората за рзали4ни...Аз не съм  писала 4е на датата е "единсвенния верен итговор"...просто писах 4е  това би бил МОЯ отговор...по възможност разбира се Heart Eyes

Просто  видях тук  и  мнения  на хора които празнуват преди датата Flutter

На самата дата се празнува Mr. Green
Ама ако няма как ...преди датата
.

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 13:24 от roza66

# 51
  • Мнения: 11 003
Ако не може на датата, по-добре на патерица, отколкото предварително.

# 52
  • Мнения: 3 405
В анкетата няма отговор НА датата, когато обикновено се празнува рождения ден Grinning

# 53
  • Мнения: 6 461
Ами аз търсих  отгвора МИ в анкетата ...но не го намерих  #Crazy А той е " на самата дата"....
Е, то това е ясно и съвсем нормално (да се празнува на датата)
Мисля, че ако авторът на анкетата беше сложил и такава опция, всички щяхме да натракаме "на датата" и пак нямаше да стане ясно кой как прави, ако дата се падне в неподходящ ден Peace
Ясно е и е нормално за някои на самата дата....за други е нормално друго....преди датата.Хората за рзали4ни...Аз не съм  писала 4е на датата е "единсвенния верен итговор"...просто писах 4е  това би бил МОЯ отговор...по възможност разбира се Heart Eyes

Просто  видях тук  и  мнения  на хора които празнуват преди датата Flutter

На самата дата се празнува Mr. Green
Ама ако няма как ...преди датата
.


Лелееееее...виж кво съм написала... Crazy
Разбира се ,че след датата ако се наложи. Flutter
Грешка  Embarassed

# 54
  • Мнения: 3 405
Ами авторът да уточни, че пита кога се празнува рождения ден, ако не може да е НА датата. Така зададен въпрос няма нито в заглавието, нито в първия постинг. А в анкетата се пита Кога се празнува рожденият ден?

# 55
  • Мнения: 7 723
Ами авторът да уточни, че пита кога се празнува рождения ден, ако не може да е НА датата. Така зададен въпрос няма нито в заглавието, нито в първия постинг.

 ooooh! Ти пък, що е нужно уточнение?  newsm78
 Whistling Нямаше да е толкова интересно  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 16:17 от mylenka

# 56
  • Мнения: 2 716
Ейййй, усойници майка. Нямало НА датата. Изядохте я.  Mr. Green
В случай, че е невъзможно, се празнува:
-за живи след
-за мъртви преди
Не е необходимо да спазваш суеверието. Но май за това питаш?

# 57
  • Мнения: 3 405
Никой никого не яде, но по-добре е да се уточнява какво се пита, за да няма гадаене за какво се пита. Ух, че драма ooooh!
Темата се превърна в какво е имала предвид авторката, май Grinning

# 58
  • Мнения: 4 187
На датата естествено Wink! Не бих празнувала след това , за преди да не говорим.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 389
Рождени дни и празници - на датата или след нея. Преди дати се правят само помени.
Така знам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт