Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ако има мами при него,моля споделете мнението си, Laughing Crying or Very sad,защото той следи бременноста ми,но не ми обяснява нищо! newsm78Вече не съм сигурна в него и ако някой не го похвали няма да му дам да ме изражда! newsm78 #Cussing out
Цитирай

Няма такава държава!

Аз раждах при него, просто така ми се падна. По-голям изрод в бяла престилка не съм срещала, а ми се е налагало с доста доктори да общувам. Не искам да си спомням дори за него, не ми се и разказва какво стана, за да не те плаша. Ще кажа само, ако можеш не раждай при него. Успех!
Цитирай

София

Благодаря ти много!!!
Цитирай

София

Аз не съм раждала при него , но той ме ши и нямам никакви забележки. Белега изобщо не се вижда съвсем леко се усеща по твърдо на мястото. А родих преди няма и четири месеца и при това седалищно, което ще рече че имах много за шиене / вътрешни и външни шевове /
Цитирай

рядко вкъщи

Той беше в екипа,който ме изражда.Общо взето нямам нито лоши,нито добри впечатления от него.Държи се доста темерутски де Crossing Arms
Цитирай

София

Благодаря за всички искрени отговори!!! smile3501Ще сам благодарна да прочета още мнения за този лекар,защото когато стана време да ме гледа на видеозон-той не го направи в кабинета си,а ме викна в Шейново и ми взе 20лв(които гушна)!Не сам за 20лв,но защо да ги давам,след като ми се полагат безплатни прегледи!?! newsm78 #Cussing out newsm78Докато бях в Шейново на касата ме заведе за да платя 30лв за БХС,а в коридора след това ми каза``Дай сега 20лв,аз ще отида да ти платя  ехографа!``Та нали от касата излязох??Внимавайте много момичета да не попаднете на моят чичо доктор!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfireСподеляйте подобни ситуации за да предпазим наивните или девойки,които дават всичко за бебето,защото докторите на това се надяват!!! smile3511 smile3508 smile3533 newsm30  ylinfant smile3504  bigdance2Нека спрем това!!!!
Цитирай

Няма такава държава!

Докато бях в Шейново на касата ме заведе за да платя 30лв за БХС,а в коридора след това ми каза``Дай сега 20лв,аз ще отида да ти платя  ехографа!``Та нали от касата излязох??

Е, ти вече сама си разбрала що за птица е този господин. След като се държа абсолютно свински по време на цялото раждане и ме заши без упойка /пести ли, що ли - ама все пак беше ненужно причинена болка/ се приближи до мене, накара ме да си извадя телефона и да си запиша неговия номер, че да му звънна да се уговорим кога да отида да ми свали конците. И всички това със супер съзаклятнически тон  Sick Веднага се светнах, че ще ми иска пари и за тази си услуга и го отсвирих. Не ми трябваше още болка, и без това изтърпях достатъчно! Че и да си плащам за това! Не съм мазохистка все пак.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.