Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

на крилото на самолета

Многоуважаеми татковци , вашите жени или любовници какъв тип дамски превързочни материали предпочитат?
Имам предвид - "об" или "розички"!?
Аз съм купувал на няколко пъти...и сега ми е интересно другите жени какво предпочитат!
Ами..., надявам се , че няма да сметнете темата зааааа извращение(примерно)...
А може и мамите да кажат кое предпочитат ...и защо Wink
« Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 21:59 от тонколона басова »
Цитирай

София

"Aways Ultra" май ...
Цитирай

София

Само тампони
Цитирай

BE, 2260

Абе ти верно ли се интересуваш #Crazy 35
Други извращения имаш ли? Фетиши, ала бала?
Цитирай

варна

разбиме с тема hahaha,то не че нещо лошо ,ама евала че мъж подема такава тема ,поне ме зарадва рано сутрин Laughingа по темата моя мъж веднъж беше много озадъчен какви са тия крилца на превръзките,от тогава не му се е случвало да се сблъсква с тоя женски проблем иначе и аз съм за "об" и "евита".ама айде дай питай за нещо по-мъжко.......примерно какви презарвативи ползвате /ако ползвате/ 35
Цитирай

София

разбиме с тема hahaha,то не че нещо лошо ,ама евала че мъж подема такава тема ,поне ме зарадва рано сутрин Laughingа по темата моя мъж веднъж беше много озадъчен какви са тия крилца на превръзките,от тогава не му се е случвало да се сблъсква с тоя женски проблем иначе и аз съм за "об" и "евита".ама айде дай питай за нещо по-мъжко.......примерно какви презарвативи ползвате /ако ползвате/ 35
Ползваме само презервативи, които не се късат !
Цитирай

варна

благодаря за включването Hug ама то ако водиш редовен полов живот си е сериозен разход Laughing,а,особено и ако е по няколко пъти..... ooooh!
Цитирай

София

благодаря за включването Hug ама то ако водиш редовен полов живот си е сериозен разход Laughing,а,особено и ако е по няколко пъти..... ooooh!
Виждате ли какви извънредни разходи се налага да правим заради Вас за да Ви пазим !
Цитирай

варна

35щото ни обичате,нали ,то иначе хич нямаше да ви пука!ама има и други начини,даже бих казала и по приятни,ама не му е тук мястото да продължавам с обяснениято.... smile3533
Цитирай

София

божкей.... НЕАМ ДУМИ
Цитирай

под голямата лоза

ОБ  Whistling
Цитирай

гр.Варна

Ползвам само "Libresse"  и  o.b. моята е спициална Mr. GreenОбаче до сега мъжът ми не ми е купувал "превързочни материали"по простата причина, че кой знае с какво ще ми се върне в къщи. Laughing
айде пускайте темата за презервативите и за това ще си кажа Mr. Green
Цитирай

София

и за презеративите, тоалетната хартия, прах за пране, сапун, душ гел, крем за ръце, минерална вода, цигари, прясно мляко...............
Цитирай

варна

ааа забрави противозачатъчните 35,що пък не,само за коли ли да се чоплим и изневери ,айде нещо по разтушващо Love
Цитирай

София

ааа забрави противозачатъчните :35

а списъка е отворен - моля заповядайте:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора