Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Мнения: 435
Момичета, спешно се нуждая от отговор на следния въпрос Praynig Praynig
Съдружник в ООД (което е на загуба), без участие с личен труд, работи по трудов договор на друго място длъжен ли е  да подава  Годишна дан. декларация по чл.41???
Благодаря ви предварително!
Цитирай


Мнения: 9
Мисля, че да. Мои познати имат ООД, което в момента не функционира и пускат Дан.Декларация. И двамата съдружници работят и на друго място по договор.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.