Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2007, 22:11 ч.

Мнения за Чико КЕY 1

• 402
  • 11
  •   1
Отговори
Какво ви е мнението за този стол? Ако имате положителни или отрицателни впечатления моля да ги споделите. Благодаря ви

# 1
Имам само положителни мнения за стола  Peace Ползвам такъв за дъщеря ми и съм много доволна. Много е удобен и за седене и за спане. Коланите и възглавничката се регулират много лесно. Тапицерията се пере в пералня без проблем. Ами това е ако се сетиш нещо друго питай  Grinning

# 2
Мерси за отговора
Desika  -   Виждам, че сте на 6 месеца. Може ли да спи в него? На мен ми казаха, че трябва да седи хубаво, за  да го ползваме някъде след 7ми месец

# 3
Ами по-скоро съм в шести месец  Laughing
Дъщеря ми я преместих точно около 6-7 месеца като беше и да ти кажа се чувстваше много удобно. Може да спи детенце без проблем или да стои полуседнало ако те притеснява напълно седналото полжение. Далия сега е на 2 години и пак си спи абсолютно комфортно  Peace

# 4
  • София
Имаме го от година и нещо - адски сме доволни, не съм му намерила кусур до сега. Сложих сина му на 9 месеца в него, и понеже много пътуваме често му се случва да спи в него - няма проблеми, удобно е.

# 5
Аз мисля, че има по-добри варианти от този модел на чико и за тези пари.

# 6

Виж този на Инглезина http://http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&lang=1&catego … 55&prodid=564  има 6 степени  на лягане, което  е голямо предимство, цената му е малко по-висока от тази на Чико но си заслужава.

# 7
Примерно ??? Модел , цена , предимства ..

krisi1975 Този модел специално който си показала на Инглесина е доста по-къс и тясен от Кей 1  Wink

# 8
Смърфиета, би ли дала някакъв пример за по-добро и по-евтино.
А това на Инглезина го видях на живо и не ми хареса материята, от която е направено. Иначе цената не ме притеснява.
 Desika, мерси за инфото. Май ще си го взема веднага

# 9
Примерно ??? Модел , цена , предимства ..

krisi1975 Този модел специално който си показала на Инглесина е доста по-къс и тясен от Кей 1  Wink

Предиствата са : 6 степени на лягане при което детето ляга водоравно , което е повече и от  кошница.Другото предимство е че има по-добра странична защита.Възрастовата група е 0-18кг, докато при  Кеy1 e 9-18 съответно  се използва много по-дълго време. Относно това че е по-къс и тесен  е визуална измама, заради възглавничката която има . Модела е Marco Polo цена  389,00лв.

# 10
При Чико степените са 4 като последната е същата като 6-тата на Инглесина , чиито степени са по-къси ако ме разбираш .
Страничната защита е абсолютно еднакава .
Групата няма значение при никой модел , има значение ръста и килограмите на детето  Peace
При Кей 1 също има възглавница и определено е по-висок и широк ! Не визулно а сравнявани на живо един до друг .
Цена на Чико Кей 1 - 290 мисля.
Плюс това материята наистина е много по-приятна от тази на Инглесина .
Тъй.... не защитавам модела но в случая Чико е в пъти по-добър избор !

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 16:49 от Desika

# 11
При Чико степените са 4 като последната е същата като 6-тата на Инглесина , чиито степени са по-къси ако ме разбираш .
Страничната защита е абсолютно еднакава .
Групата няма значение при никой модел , има значение ръста и килограмите на детето  Peace
При Кей 1 също има възглавница и определено е по-висок и широк ! Не визулно а сравнявани на живо един до друг .
Цена на Чико Кей 1 - 290 мисля.
Плюс това материята наистина е много по-приятна от тази на Инглесина .
Тъй.... не защитавам модела но в случая Чико е в пъти по-добър избор !

DESIKA, не ми се влиза в спор, но ще ти кажа само едно че стола на  Чико няма нищо общо със  стола на Инглезина, в това число и степента на легнало положение.
Аз също не защитавам модела на  Инглезина ,но фактите говорят така че предиствата са за Инглезина.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт