Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

София

Здравейте пиша и чета тук от много време. Но никога, никога не съм мислила, че някога ще пиша в такъв момент от живота си, по такава тема.Толкова много ме боли, а сълзите ми не спират да се стичат по лицето ми, сърцето ми се стяга, а аз не знам какво да правя, чувствам се като малко, объркано и предадено дете, моля ви дайте ми съвет!
Накратко:
Бременна съм в средата на 6 месец и до тази вечер мислех че съм една щастлива жена с обичан мъж и бъдеща мама на толкова чакано и искано бебе. До тук с приказките, тази вечер разбрах, с очите си видях че мъжът ми сваля и желае друга жена, докато аз нося детето му- а иначе ме обича до безкрай  Crying or Very sad  Crying or Very sad Crying or Very sad. Толкова боли милички, толкова много ме боли имам чувството че не ми стига въздух , не чувствам нищо освен смазваща болка. По нищо не си личеше да има друга, държеше се идеално, и сега ми се кълне че не е имало нищо между тях, но аз видях с очите си smile3518 cry! Има ли значение дали са стигнали до леглото или не, важна е връзката. ЗАдавам си хиляди въпроси, защо, как, какво ми има, къде греша. Красива жена съм, а се чувствам смазана, излъгана, предадена, изгубена....
Много пъти съм давала съвети по подобни теми - че не бих търпяла такова нещо, а сега в главата ми има само един въпрос А СЕГА НАКЪДЕ? И не знам отговора, незнам  cry no, а толкова много боли.........

П.С. Мислех да пиша анонимно, но си дадох че няма смисъл, имам нужда от съвет-знам че ми е объркано, но ще се пръсна, трябва да направя нещо. Да се разделя ли с него...? cry
Цитирай

Pleven/Sofia

Rolling EyesНе знам какъв съвет да ти дам точно , дали да го напуснаш или не. Но знам едно -поговорете си . Дай му шанс да обясни и после решавай какво ще правите. Незабравяй ,че носиш дете-успокой се !
Знам ,че е трудно но трябва . Но как тъй пред очите ти е правил такова нещо!
Моля се да си щастлива на изхода от тази ситуация!Дано е параноя!
Цитирай

София

не знам но ми се струва ,че наистина трябва да си поговорите.Мъжете се объркват малко преди да им се роди дете и им се иска да избягат и се чувстват притиснати до стената.Моя съвет е да се успокоиш, нещата винаги изглеждат различни на сутринта Hug
Цитирай

в ябълковата градина

.....тази вечер разбрах, с очите си видях че мъжът ми сваля и желае друга жена, докато аз нося детето му- а иначе ме обича до безкрай  Crying or Very sad  Crying or Very sad Crying or Very sad. Толкова боли милички, толкова много ме боли имам чувството че не ми стига въздух , не чувствам нищо освен смазваща болка. По нищо не си личеше да има друга, държеше се идеално, и сега ми се кълне че не е имало нищо между тях, но аз видях с очите си ....

Какво точно си видяла? Да не е любезност и кавалерстване?
Защото по време на бременност много жени са изнервени и виждат много изкривено нещата. Реакциите им са много бурни за глупости и за маловажни неща.
Каква му е тя? Познаваш ли я?

Сигурна ли си, защото представи си какво ще му причиниш, ако го обвиняваш несправедливо?
И на себе си какво си причиняваш, ако няма нищо.

На мен ми е необходимо много повече, за да се отчаям като теб и да съм сигурна, че има изневяра и връзка>

Цитирай

София

.....тази вечер разбрах, с очите си видях че мъжът ми сваля и желае друга жена, докато аз нося детето му- а иначе ме обича до безкрай  Crying or Very sad  Crying or Very sad Crying or Very sad. Толкова боли милички, толкова много ме боли имам чувството че не ми стига въздух , не чувствам нищо освен смазваща болка. По нищо не си личеше да има друга, държеше се идеално, и сега ми се кълне че не е имало нищо между тях, но аз видях с очите си ....

Защото по време на бременност много жени са изнервени и виждат много изкривено нещата. Реакциите им са много бурни за глупости и за маловажни неща.

Как ми се искаше само да е моя фантазия Crying or Very sad, какво ли не бих дала. Но не е за първи път и винаги едно и също оправдание - "само си пишем, искам теб" До кога....
Каква му е тя? Познаваш ли я?

Сигурна ли си, защото представи си какво ще му причиниш, ако го обвиняваш несправедливо?
И на себе си какво си причиняваш, ако няма нищо.

На мен ми е необходимо много повече, за да се отчаям като теб и да съм сигурна, че има изневяра и връзка>

Цитирай

в ябълковата градина

С очите ли си ги видяла или той си чати с някакво момиче?
Цитирай

Pleven/Sofia

Цитат на: Грушенка link=to
[/quote

Защото по време на бременност много жени са изнервени и виждат много изкривено нещата. Реакциите им са много бурни за глупости и за маловажни неща>

yes yesТака е , аз се свивах на 3 и плачех в ъгъла като наказано дете и то за пълни глупости.
Цитирай

София

Не чати прочетох хиляда и едно любовни обяснения в пощатата му от негова колежка- по ирония на съдбата я беше оставил отворена. Иначе още с колко си чати това одавна съм го преглътнала, дори не си правя труд да следя, казвам си това е само чат и е така. Но това последното ме размаза SadПоследното обеснение беше само от преди ден. Параноичка ли съм не знам. И струва ли си пак не знам? Нищо не знам нищичко  smile3518
Цитирай

Pleven/Sofia

Не чати прочетох хиляда и едно любовни обяснения в пощатата му от негова колежка- по ирония на съдбата я беше оставил отворена. Иначе още с колко си чати това одавна съм го преглътнала, дори не си правя труд да следя, казвам си това е само чат и е така. Но това последното ме размаза SadПоследното обеснение беше само от преди ден. Параноичка ли съм не знам. И струва ли си пак не знам? Нищо не знам нищичко  smile3518
И аз бих се вбесила, но карай о-спокойно. Аз си помислих едва ли не , че са се целували пред входната врата. След като видях какво написа съвета ми си остава същия. ГОВОРЕТЕ Иначе няма да стане . Явнно много неща има неизяснени и той много да се оправдава. Успех! Hug
Цитирай

София

По долу виждам една тема, за виртуалните връзки на мъжете, където едно момиче се жалва и отоговорите на повечето са че виртуално или не ако е системно това си е изневяра. За добро или лошо и аз мисля така, има обаче едно НО , аз нося детето му и от това още повече ме боли, боли ме дори когато чувам думите "Обичам само теб" от устата му- струват ми се фалшиви , неистински, нараняват ме.
Господи имам чувството че ще се пръсна, ще успея ли да изплувам от този океан от болка?
Цитирай

Варна/София

Стегни се,мила.Не забравяй, че трябва да си силна , ще ставаш майка. А дали ще сте заедно, дали те лъже....какво да ти кажа има много самотни майки, които се справят, а има и нещо друго : По време на бременост хормоните така вилнеят , че нещата ти изглеждат по - черни отколкото са!  Пожелавам ти всичко да се оправи   Hug
Цитирай

София

Милата... Успокой се. Каквото и да решиш ще е правилното решение, именно защото ти си го взела. Сега важна си ти и бебето в корема ти. Той може да бъде баща и без да е с теб. Но.. Помисли, изчакай да мине време, поговорете... Това мога да ти кажа.
И недей да се страхуваш от това да отглеждаш детето си сама, не е толкова трудно и е по-добре да знаеш, че нямаш на кого да разчиташ, отколкото да имаш, а да не можеш да разчиташ на него.. Това от личен опит.
Цитирай

София

Никоя жена не заслужава да й причинят това, още повече докато е бременна!  Sad В писанията на колежката откри ли взаимност? Може само тя да му се обяснява, знам ли... Пожелавам ти трезва преценка и много щастие!
Цитирай

под водата

Oле,душицата мила spoko !
Я го дръпни тоз твоя мъж настрани да си поговорите и да си каже ,,какво зна4ат ''тези писания с мацката!Не може така,...виртуално било...ми ок,ама ти си му жена и не бива да ти при4инява това!Днес виртуално...утре...не!Не ги одобрявам тези неща Naughty!
Говорете,говорете...и докато е време вземай решение как ще е от тук нататък!То е ясно,4е ве4е нищо няма да е същото Rolling Eyes,ама небързай с крайните решения!Из4акай...говорете и решете!Кой,какво и как!?Дете 4акате!
Мале ако моя го пипна така... fight smile3513!
Искрено ти желая добър изход от цялата тази ситуация! Hug
Цитирай

в ябълковата градина

То има разлика между обяснения на една фенка и това, какво той мисли и прави.
Ти казваш, че тя пише любовни обяснения, а той?

Всеки е суетен в една или друга степен. Възможно е да не е реагирал остро на нейните претенции. Но това не означава, че е предприел стъпки за сближаване или че имат дори афера.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора