Какво правим, когато остане само изгаряща болка?

  • 4 125
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
В никакъв случай не мога да оправдая тази постъпка, въпреки че съм имала примери около мен за мъже, които хич не си по плюват докато жените им носят бебета, раждат и гледат деца  #Cussing out Просто ми призлява от такива мъже. Не знам страх ли ги хваща, неосъзнати ли са.

Други примерно смятат, че са намерили жената, която ще им продължи поколението и тя е различна от жените, по които си падат. Просто си ги избират по някакви критерии - семейство, възпитание и т.н за здраво поколение  ooooh! и от това ми призлява.

Говори с него и ако не майната му. Просто не заслужава една жена, носеща дете да преживява недораслите претенции на мъжа до нея.   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 932
Благодаря ви за отговорите  Hug. Казват че утрото е по-мъдро от сутринта, но аз не чувствам нещо по различно от снощи.
Грушенка, мила не е само от нейна страна, всъщност може би най-много ме заболя че той е активната страна, а тя като че ли беше поблазнената. А той настоятелен.
Леле само като си помисля в колко такива теми съм писала, как подобни мъже, които чакат дете си позволяват такова нещо са страхливци и не заслужават семейство и мнението ми е било крайно  Cry. Сега пред мен остава отворен въпросът ще последвам ли собствените си съвети....?Не е само чат, а редовни мейл писания, а като се сетя колко често наспоследък закъснява от работа или нещо друго , все във фирмата бяга, все там се обажда. Цяла вечер не съм спала- не че измислих нещо, но поне се наплаках.
Аз дори не ревнувам , аз се чувствам предадена и просто ме боли.
Знам само че НЕ пожелавам такава болка, празнота и чувство на безпомощност и на най-големия си враг. Знам чв в сравнение с други проблеми и трагедии моя е почти нищо, но за мен не е така- мен си ме боли, затова и пиша тук малко поне да излезне и защото знам че има и други жени които са го преживели и като че ли търся съвет и подкрепа и аз не знам какво.

# 17
  • Мнения: 311
Много и искрено съжалявам за това което преживяваш.Желая ти много сила Hug

# 18
  • Мнения: 6 029
абе кви са тия мъже бе... ако го хвана моя да върши таквиз неща.. и то докато съм бременна ше го очистя.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 819
До този момент не съм си позволявала да говоря за това, но сега ще го направя. Дано да ти бъда полезна...

При нас аз бях виновната страна. Преди две години съпругът ми (тогава още бяхме гаджета) реши, че му изневерявам. Което беше логичния извод на фона на моето поведение. Не искам да влизам в подробности, защото ме е срам от мен самата. Истината е, че не му изневерявах, но се чувствах ужасно изплашена от чувствата си към него, които се бяха задълбочили прекалено много. Тогава не исках сериозна връзка, а нещата определено отиваха натам. Защитата ми срещу тези така нежелани чувства беше, че започнах да флиртувам с други мъже, излизах редовно с един приятел към когото едно време имах чувства и други подобни. И естествената реакция на приятелят ми беше да реши да ме остави. Това беше моментът в който осъзнах, че мога да съсипя целия си живот, защото обичам този мъж. Болката за която говориш ме зашемети когато той ми каза, че иска да се разделим. След много разправии и обяснения, той реши, че може да ми даде шанс. Не знам дали ми повярва, но ми даде шанс. А аз никога няма да забравя това и всеки ден се опитвам да му докажа, че не е сгрешил.

Сега сме женени и имаме дъщеря на 1 г. и 8 м. Щастливи сме, научихме се отново да си вярваме и нещата между нас вървят добре. Аз знам, че това е мъжът с главно М.

Разказах ти това за да ти кажа, че е много лесно да кажеш "Махай се". По-трудно е да простиш и повярваш отново. Зависи колко го обичаш. И зависи той колко иска да се промени.

Не те познавам, но искрено се надявам всичко да свърши добре. Аз как бих реагирала... бих дала шанс, защото вече знам какво е да молиш да ти простят!

# 20
  • Мнения: 178
Ох, nellyani, мноооого кофти ситуация!  Hug Знам какво е да предадат доверието ти.

Опитай се за малко да спреш да мислиш за това. Остави го да отлежи в главата ти. За бебо не е добре да се тревожиш, а каквито и глупости да е натворил баща му  #2gunfire , мъничето не трябва да страда!  Знам, че е трудно да се абстрахираш и успокоиш, но поне опитай! Мисли прагматично, разсейвай се с нещо - така ще го преживееш по-лесно. Все пак, не си сама - на твоя страна сте двама!!!   Hug

Погледни и от смешната страна - мъжът ти доста се излага, щом върти любов с колежка, а има жена и очакват дете заедно! Според мен не заслужава друго, освен присмех и всеки свестен представител на силния пол би му се изсмял на глупостта. Не му се вдавай, още повече, че и досега е имало чатене с разни непознати. Възможно е да е просто поредната заигравка. Не се затваряй в болката си - така става по-тежко, а може би нещата ще се оправят и няма смисъл да си късаш нервите. Поговорете си с мъжа ти, но гледай да не се унижаваш. Той е сгазил лука, ти не трябва да страдаш от това.  Hug 

Виждам, че наистина си много объркана, затова ти написах всичките работи по-горе. На мен много ми помогнаха да не откача и стискам палци и при теб облаците да се разминат, а ти вярвай, че нещата ще се развият в най-добрата ЗА ТЕБ и БЕБЧО посока!   bouquet

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 11:22 от Ванче

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
абе кви са тия мъже бе... ако го хвана моя да върши таквиз неща.. и то докато съм бременна ше го очистя.
Всички така разправяме, nellyani също е давала такива съвети, ама като ти дойде до главата и ...
nellyani поговори с този човек, не оставяй нещата така. Давай директно - кажи му че знаеш за връзката им, да помисли и да реши ти и детото или тя, защото теб не те удовлетворява неговия двойнствен живот. Това може да го стресне и да го върне в реалния свят.
Възможно е обаче толкова да се е увлякал, че решението му да не е в твоя полза. Не знам, но ти си човека, който трябва да действа, на него така му харесва и сам едва ли ще спре.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 11:24 от Gercho

# 22
  • Мнения: 6 029
Всички така разправяме, nellyani също е давала такива съвети, ама като ти дойде до главата и ...

вервай ми, ше го изгоня...

# 23
  • Мнения: 2 723
Всички така разправяме, nellyani също е давала такива съвети, ама като ти дойде до главата и ...

вервай ми, ше го изгоня...

Абе на думи всички сме много смели...
На мен ми се случи същото... и аз разправях наляво надясно как ако го хвана в такъв грях  - КРАЙ... Е да, ама не...
Не искам да пиша подробности - прекалено е лично и болезнено, но сега сме заедно и тази случка е в миналото...

nellyani , ако искаш - пиши ми на лични или на кю-то, имам какво да ти кажа...  Hug

# 24
  • Мнения: 6 029
Абе на думи всички сме много смели...

щото веднъж и до там сме стигали. за това го казвам.

# 25
  • Мнения: 261
Мила nellyani,не се тормози повече!Вече си поплака достатъчно,много страда и ти, и на бебето се е отразило със сигурност.Я сега седнете с таткото и се разберете.
КРАЙ НА ЧАТОВЕТЕ И ФЛИРТОВЕТЕ!Щом това те наранява,просто му кажи да не го прави и толкова!Няма значение дали е само виртуално или не.От това те боли,следователно -
НЕ ТРЯБВА ДА ГО ПРАВИ ПОВЕЧЕ!
А той щом те обича, ще спре!Даже напишете заедно на тия кучки,че всичко е било за развлечение,че държи на жена си и повече да не го търсят!Така ще се успокоиш и ще продължите напред!
Чакат ви такива хубави моменти,не говори за раздяла.Както са ти казали и другите майки в твоите очи нещата може да са придобили нереални измерения и нищо фатално да не се е случило!Ако си го хванала в леглото,тогава вече е наистина сериозно!Но ти не си!НАЛИ!
Затова се успокой и си изяснете правилата.
Желая ти успех и много щастие с вашето малко бебенце,което скоро ще ви се усмихва с хубавите си очички и ще сте едно прекрасно семейство  bouquet  bouquet!
А виртуалните ще си останат само с чата Hands Fist 

# 26
  • Мнения: 784
Нещо не ми се вързва - той защо й пише мейли, след като са заедно по време на работа - да не е бъзик някакъв?

Но ако нещата наистина са сериозни - трябва да се бориш! Ти си в правото си да изискваш и да поставяш ултиматуми - или мъжът ти да напусне тази работа; или й напиши на кучката и ти един "любовен" мейл и я заплаши, че ще говориш с шефа им и ще настояваш да я уволнят; или пък направо направи последното, без да говориш с никого; или пък препрати мейлите й на шефа им; или пък говори с родителите му - въобще прецени според конкретната ситуация в семейството и на работното им място. Не се притеснявай от нищо - ти си бременна и в това състояние всяка твоя постъпка ще бъде оправдана от всеки.
Не допускай да се разделите завинаги с мъжа ти, но той трябва да се почувства сериозно заплашен за връзката ви.  Ако трябва дори го напусни за известно време... Както е казвал Карамански, Бог да го прости - "Някои хора само страхът ги прави разумни" ..............
Но не оставяй нещата вътре в себе си и не допускай той да си помисли, че те е омаял със сладки приказки  Peace

# 27
  • Мнения: 742
дишай дълбоко, знам че болката която чувстваш е почти физическа, но гледай на това като на изпитание. Та ти си жена, при това ще ставаш майка, така че вярвам, че ще намериш достатъчно сила да преодолееш първоначалната емоция. Шока е ужасен, направо като удар в корема, спира ти въздуха, но след това става по-леко. И, макар и клиширано, гледай на това като на поредния житейски урок.

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Благодаря ви за подкрепата и съветите  Hug, знам че решението мога да взема само аз, а в момента не мога да мисля за нищо друго освен за това че се чувствам предадена от най-близкия, болката найстина е почти физическа. Ще се опитам да се успокоя заради бебо, ще мисля за него и за това че съм отговорна за тази душица която расте в мен, отговорна съм и за себе си, моля се само болката да отшуми по скоро че... Cry опитвам се но не мога да спра да плача   Cry. Слаба ли съм силна ли съм това е  Rolling Eyes

П.С. Никси писах ти на лични.

# 29
  • Мнения: 1 640
Съчувствам ти и съжалявам много за станалото,но сега е нужно да разбереш дали НАИСТИНА те обича и дали ИСКА да бъде с теб.Не на думи,а с действията и поведението му да се убедиш!Ако те лъже,че те обича,то тогава решението е почти взето.
  Всички знаем,че има мъже ,които от удобство и нежелание за драстични промени в живота си,решават да си останат при съпругата,а реално са приятели/любовници,съпрузи на друга/други жени.
  Изясни си какво чувства мъжа ти,какви са му приоритетите,желанията и как стоят нещата.Не прибързвай,хормоните в този период ни правят объркани,изнервени,неудовлетворени,подозрителни...поне при мен бе така и виждах"призраци"навсякъде! Embarassed ooooh!
  Пази си нервите,здравето,защото новороденото ще има нужда от силна,здрава и усмихната мама!

Общи условия

Активация на акаунт